www.sudzibas.lv Rīgas sociālais dienests Par vienreizējo pabalstu pārtikas iegādei

Rīgas sociālais dienests - Par vienreizējo pabalstu pārtikas iegādei

Vienreizējais pabalsts pārtikas iegādei. Tika ziņots, ka tas pienākas trūcīgām personām.
Izrādās, ka tikai atsevišķām personu kategorijām. Jautājums: kāpēc kāds ēd vairāk kā
citi? Vai tas saistīts ar fizioloģiskajām īpatnībām? Ilgi vairs nebūs jāgaida, līdz visi
trūcīgie kļūs par invalīdiem ar garīga rakstura problēmām.

I

S Skaidrīte 30.01.2011

Uj baigi labā lieta šitais pabalsts! Šmigai vienmēr pietiek!

Z Zinaida 30.01.2011

Nado tuda hoditj goloi zopoi, ja vsegda polu4ila i produkti i dengi.

M Marija_Sharapova 06.06.2012

par to, kam šis pabalsts pienākas nosaka Rīgas Domes saistošie notiekumi!
vispareizāko informāciju par visiem pabalstiem, ko nosaka Ministru kabinets un Rīgas Domes saistošie noteikumi Jūs iegūsiet aizejot uz sociālo dienestu vai domi.
no masu medijiem un sociālajiem tīkliem visādus brīnumus var uzzināt! tur katrs interpretē pa savam!!!

un tas, ka nauda tiek izlietota alkoholam, nevis pārtikai- tā ir katra paša trūcīgā atbildība. diemžēl dienestam ir tik daudz klientu, ka fiziski nav iespējams izkontrolēt un pārbaudīt kā pabalsti tiek lietoti!!

Latviešu tautas 05.12.2014

А что мешает сделать так, как поступают в Социальной службе Инчукалсского края В ОТНОШЕНИИ НЕПЬЮЩИХ? Им пособия перечисляют прямо поставщикам коммунальных услуг. Очевидно потому что они не поддерживают местного торговца нелегальным спиртом...

Latviešu tautas 05.12.2014

Инчукалнсского края

A Aigars1974 05.02.2015

Sodien sanemu Rigas pilsetas Ziemelu rajona sociala dienesta vestuli, ar atteikumu dzivokla pabalstam.Smejos vel tagad par pamatojumu, kapec sis pabalsts tika atteikts..;]Dokumenti un visi kriteriji tika iesniekti, deklaracijas aizpilditas korekti un atbilstosi noteikumiem.Atbilstu maznodrosinatas personas statusam, ko ari velejos sanemt.Pamatojuma vini man pieraksta kadas socialas attiecibas ar manu cieminu, kurs tobrid kad vinu parstave veica apsekosanu bija pie manis viesos.Apsurdaku atteikuma iemeslu nemaz nevar iedomaties.Bet lai jau paliek, socialais dienests tomer ir domats tikai profesionaliem pabalstu ludzejiem, un alkoholiku gimenem.Paldies ka palidzejat, nekas ta neuzmundrina ka pamatiga smieklu deva!;]

R ri4y 05.02.2015

Kaimiņš, kurš dzīvo viens un pelna 1000 eiro mēnesī saņēma pabalstu, pirms atnākot darbiniekiem visu tehniku izvāca no dzīvokļa garāžā, neko neatstājot mājās, tika neliels remonts, par kuru viņš aizbildinājās ka veica vēl 2005 gadā, Lattelecom kabeļi, kurus varēja labi redzēt un jaunie logi, šim iedod pabalstu, pie tam sarunas laikā ar viņiem viņam kāds piezvanija uz viņa Iphone 5S. Bet citiem kaimiņiem nē kur abi palikuši bez darba, vīrs tagad strādā par krāvēju par 360 eiro mēnesī un viņiem ir maz bērns veci izdiluši logi, vecs TV, bērns sēdēja un spēlēja uz Samsung C305 telefona, kas maksā ne vairāk par 20 eiro, šie atteica, jo bērnam, kuram 12 gadi var atļauties nopirkt telefonu.

zirgs_kamene 05.02.2015

sakiet paldies dombrovskim un ushakovam
nakamreiz domasiet, par ko balsot

Latviešu tautas 05.02.2015

Ne Ušakovam, bet Elertei un ieprekšan meram, kurš "griza" Rīgas budžetu ofšoros!

A Aigars1974 05.02.2015

E ka es par to nepadomaju, ka man cieminus pierakstis par socialo attiecibu partneriem.Un butu vel iemesls..man 41 tulit, meitenam kurs iegriezas ciemos 19 gadini.Labi vel ka par pedofilu nemeginaja pataisit.Starpcitu jau no saktas sarunas, ta saucama sociala darbiniece izradija pastiprinatu interesi par so meitenu, pazinu bernu kurs palidzeja sakopt maju cilvekam ar kustibu traucejumiem, par ko tika neparprotami informeta.Nevis interesejas par personu, kura so palidzibu gruta situacija paludza.Nu ko secinajumus izdariju un izdariet ari Jus, ja esat godigi maksajusi nodoklus pasvaldiba..deklarejusi visus savus ienakumus kadi tie faktiski ir, mana gadijuma par pagajuso menesi 260 euro neslepjot mantu patieso stavokli, tad pabalsti jums nepienakas..variet nelugt.Ja slepjat ienakumus, neoficiali stradajot utt, ja sagaidat apsekosanu nodzertiem muliem.. izmetajat pudeles dzivokli un uzsaujat pa aci viens otram dzeruma, bet vel labak izmetajat slirces, tad jums pieskirs dzivokla pabalstu..;]Velams lai Jus jau butu parupejusies par kuplaku mantinieku skaitu, kuri tai visa nolukotos.Ka nirgsana vel piebilde, ka varot apstridet so lemumu..Baznicas iela.;]Viniem tur laikam paspeleties gribas, nozeloju ka versos pec palidzibas..patiesam.;]