Rīgas sociālais dienests - Attieksme

Vēlos dalīties pieredzē ar visiem tiem, kuri nobrieduši meklēt palīdzību Rīgas sociālajā dienestā.
Sociālās palīdzības organizators Laukšteina, super, tāds cinisms un neprofesionālisms.
Domāju, ka šajā dienestā jāstrādā cita tipa cilvēkam.
Biju uz konsultāciju paņēmusi līdz visus dokumentus, pēc dokuemtiem mēs atbildām ģimenei, kurai vajadzētu piešķirt kompensāciju īrei un komunālajiem, bet tā vis nenotika.
Redziet, kā ģimenes ārsti saka un cilvēki, kas tur jau ir bijuši, tikšānās reizē nedrīkst vilkt savas drēbes, kuras, piem.: ir nopirktas 2009.janvārī, kad man vēl bija darbs. Ir jāuzvelk piem.: vecākas drēbes, vēlam pelēkos, tumšos toņos, jārunā pieklusinātā balss intonācijā .
Es tā nebiju izdarījusi.
Tavos dokumentos Laukšteina arī neiedziļināsies, putrosies pa gadu šur vai tur, nu vienkārši nelasīs.
Man vēl bija situācija, ka ir īpašums laukos, mazs zemes pleķītis uz kā atrodas māja, kas ir kā kultūrvērtība, līdz ar to, pat gribot, nevaru pārdot . Zemes pleķa vērtība tagad varētu būt ap 150 Ls. Tā kā elpot var dziļi, jo neko ar to iesākt nevar, lai finansiāli sev palīdzētu.
Bet nevienam tas neinteresē, izrādās lēmums tiek pieņemt uz vietas, starp tiem pašiem sociālajiem (respektīvi vidēji 5 cilvēku subjektīvs lēmums).
cilvēki, ja jums ir bērns un esat bezdarbnieks kopš 2009.gada februāra, tas vēl nenozīmē, ka Jums palīdzēs. Laukšteina pat neizlasījas izziņu no skolas, ka mans bērns iet 1.klasē.
Vārdu sakot dienā pēc Laukšteinas apmeklējuma, es raudāju, tad biju apatīska un neizpratnes pilna, kāpēc maksāju nodokļus, ja valsts pieļauju tādu situāciju, ka man ir vajadzīga palīdzība, atbalsts.
Paskatieties nva.lv vakanci sociālās palīdzības organizators, alga no 340- 400 Ls, tā kā šiem laikiem viņiem nemaksā maz, pat skolotājam maksā 250 Ls, nu tā.

Z

Z Zinaida 03.02.2011

Šī laikam ir tā pati Zane, kura savam 51 gadus vecajam kavalierim mācīja taisīt kunilingu!

B Biezaisnabags 06.02.2011

Zinaida ! Tu jau tā pati Maijiņa esi, tikai zem cita vārda te komentāros slēpies.
Tev jau tā mute tik liela ir ne jau no gudrībām, bet no sūkāšanas.
Tu pat iedomāties nevari cik labi es tevi pazīstu un katru dienu satieku.
Tu pat nespēj iedomāties kā tava mute mūsu telpās visu dienu smird pēc spermas. Varētu norītiem kādu pus tūbiņu ''Colgate'' uzēst.
Kolēģi par tevi nav sajūsmā.
Vis labākais ir tas ka tu nekad neuzzināsi kurš darba kolēģis par tevi raksta. :)
Jo mēs pārējie šeit godīgā konkursa kārtībā tikām pieņemti darbā, nevis kā tu caur savu māsu ērti iekārtojies. Dēļ tevis neizdarībām cieš visi inspektori.
Iemācies ar cilvēkiem normāli runāt. Tu te nestrādā par ''DIEVU'', lai varētu ņirgāties par cilvēkiem. Vajag atcerēties ka tu esi sociālais darbinieks nevis neizdevusies medmāsa. Ej strādā tad savā specialitātē un nejauc gaisu ar savu smirdīgo muti.

S suny 20.03.2011

uzas, vel nesen bija doma iet uz socialajiem paintereseties par iespejam jo bezdarbniekos neka, sezu majas riga ar 3gadnieku, virs strada bet kredits majokla un vel visadi joki nav vienam pa spekam, bet lai vai ka butu neizdodas to darbu atrast, dazkart pat intervijas pajauta vai man ir berns pie atbildes ja man parada durvis, tapec bija doma iet kautko paintereseties, bet tagad jau man bail palika ka apsmies utt, jo cik te lasu ir 2 puses-tie kas saprot un tie kas vel nozaakaa par to ka esi spiests meklet palidzibu, un ja nu man preti bus kads no tas otras puses, es nespesu bez skandala aiziet vai ari noteikt ilgi sevi grauzisu par taduu attieksmi ka varbut tomer vajadzeja vel kadu gadu meklet darbu un sevi mierinat ar domu ka citiem iet vel sliktak...:(

V valis 21.03.2011

Kur tad Zinaida palika? Tik aktīvi un stulbi komentēja un nu ir paslēpusies.Gribētos pajautāt, kurā sociālajā dienestā šī aita strādā? Pēc komentāriem spriežot likās, ka šī ir nogribējusies pumpaina pusaudze, bet kā izrādās tad nopietnas iestādes atbildīga darbiniece.Nu gan ir šmuce.Meitenītei būs jābēg no darba, kaut gan tāpat jau viņa nestrādā, jo komentēja augas dienas un darba laikā.Ja tādas mazas mauciņas ar vājām smadzenītēm strādā sociālajā dienestā, tad sūdzības ir tikai loģiskas sekas .