Rīgas šķirošanas punkts - Luņi kuri neredz.

Labdien, sprāgstu uz pusēm no dusmām, kādi burvīgi darbinieki strādā Rīgas šķirošanas punktā. Pasūtīju paciņu no Ķīnas, uz Latviju tā atnāca 14 dienu laikā, šķirošanas punktā tā pavadīja NEDĒĻU! Pietam vēl darbinieki kuri nosūta paciņu tālāk nejēdz ieraudzīt pareizo pasta nummuru. Bļin es nesaprotu kas tur pa dauņiem strādā, bet nu saprotu katram var gadīties, bet ne jau otro reizi. Tas ir pipec, un vēl kaut ko sāk spirināties pretīm kad es nēsot norādijusi pareizo vietu uz kuru sūtīt, pirmo reizi iebāzu viņiem acīs kad tas viss vajadzīgais ir rakstīts uz paciņas uzlīmes.

Papildināts SabineSibilla 14.10.2016

+ + paciņa no Būlduru pasta tiek sūtīta atpakaļ uz rīgu un atkl uz Būlduriem. Tak ielaižat šķirošanas punktos iekšā jaunos gurķus kuriem vismaz acis no dirsas neaug, un rokas arī no pareizās vietas.