Rīgas siltums - Tarifi

Par decembri saņemtais siltuma rēķins ir nenormāls - 1.01959 par kvadrātmetru.
Tā ir nepamatoti uzskrūvēta cena. Decembrī bija salīdzinoši siltāk nekā 2009. gada decembrī, kad tik liels rēķins nebija. Ūdens uzsildīšanas cena arī ir pārāk liela - 3.51222 par kubikmetru. Ir jāpieņem mēri, lai šādu patvaļu izbeigtu no monopoluzņēmumu puses.

Z zinaida 19.01.2011

U nas toze v etom godu namnogo doroze! A podogrev voobcse bil po 6 lat za kub!

A aigars 19.01.2011

...ha ha tas jau maz!!! Iļģuciemā kur saimnieko KNA par kv 1.41Ls!!!

J jāāā 20.01.2011

Bet kurina jau arī bezjēgā!!! Dzīks ''Temps'' ķengaragā no karstuma nav kur glābties. Turam vaļā logus un sildam āra gaisu. Namu pārvaldē atbilde ir, ka citiem salst. Nu ir tādi kam salst vienmēr un visur, bet kāpēc citiem viņu dēļ jāmokās un vēl par to nauda jāmaksā? Vai arī Dzīks ''Temps'' tam ir savi iemesli?

A Anonims 20.01.2011

Ja vienā dzīvoklī ir nomainīti radiatori un logi, tad otrā, kur tiem ir 20-30 gadi, tā būs. Ar vecajiem radiatoriem sals- ar jaunajiem cepsies.

A Anonims 20.01.2011

Ir jau tas, ka RS pie siltummezgla apsaimniekotāju nelaiž., tāpēc nevar zināt, ko tas tur saraksta vai sakruķī uz siltumsskaitītāja. Tikai piestāda rēķinu apsaimniekotājam.

V vija.jurkovska 20.01.2011

mīļie maksātāji beidzot jāpiesaka karš Rīgas siltumam nu cik var ?
kas par mums rūpēsies ja ne paši !

S sanija 20.01.2011

Mums Liepaja par kvadratmetru 1, 778 Citos Liepajas nosturos 2Ls par kvadratmetru.Tad jums vel pa leto Riga.

M mihalich 20.01.2011

Jūrmalā arī 2 Ls/kvm. Šausmas.

A Agris 21.01.2011

Nu ko gaidam nākošo mēneša rēķinu tam vēl vairāk jāiespārda... Sola aukstu laiku -25 grādi tad visa alga būs Rīgas Siltumam jāatstāj, jo DzīB solīja ka vēl cels ja būs auksts laiks... Tā ka tauta turās ir taču krīze... Jāsūdz tiesā Rīgas siltums par degradējošo cenu par apkuri.. Vai Latvija nav Feina valsts?

P Pīle 26.01.2011

Siltuma rēķins ir dārgāks tāpēc, ka Rīgas Siltums no maksātājiem grib izspiest samaksu par nemaksātāju parādiem! Tas ir vieglāk nekā tiesāties ar atsevišķiem nemaksātājiem.

E Edgars 07.02.2011

zagļi nolādētie!!!