Vārnukrogs nav satiksmes - Nav nekā!

Kāpēc nav autobuss uz Vārnukrogu? Šausmas, tur vispār nav nekāda transporta. Vienīgā tuvākā pietura ir pāri upei (36.autobuss, Vakarbuļļos), uz kuru protams tikt nav iespējams un vēl 4.autobuss, kurš atrodas neskaitāmu kilometru attālumā, tāpēc Vārnukrogs ir viena no retajām Rīgas, Pierīgas vietām, es pat teiktu vienīgā vieta uz kuru nav pilnīgi nekāda sabiedriskā transporta satiksme un tas nav normāli, jo tur arī dzīvo cilvēki. Vismaz no Imanta 5, varēja izveidot maršrutu, lai cilvēki var nokļūt civilizācijā ar sabiedrisko transportu. Murgs kaut kāds.

K Krotow 19.09.2011

Pērc auto. Būs lētāk un ērtāk kā ar Rīgas Satiksmi kasīties.

T Tāir 19.09.2011

Maini dzīvesvietu! Kuram gan interesē tādi pufaikciemi, un pufaiknieki?

D Dina 20.09.2011

Tādās vietās diemžēl vispār nav iespējams ar kājām pārvietoties vakaros, pa tumsu, jo drošības nav nekādas, caur pļavām un mežiem. Šausmīgi. Un tādās vietās jau nu gan vajadzētu savu auto, jo piemēram es ja tur dzīvotu, tad laikam tikai vienu reizi nedēļā izietu laukā no tiem džungļiem, iepirktos visu veikalā un atkal sēdētu nedēļu mājās.
Vispār autobuss būtu vajadzīgs, jo tajā vietā ir dažas vasarnīcas un tiešām dīvaini ka tur transporta nav nekāda.

A Alksne 23.10.2011

jā 4.5 kilometri tiešām ir daudz ...aptuveni 2 h ir jāiet :( vnk psc.

č Čanda 23.10.2011

Man gan liekas ka Vārnukrogs ir vienīgā vieta Latvijā uz kuru nekas nekursē. Ja citur kursē kaut vai reizi dienā, nedēļā, tad uz Vārnukrogu galīgi nekas.
Bet vai paši iedzīvotāji ir lūguši transportu uz Vārnukrogu? nu daļēji tas jau ir tāds kā pluss, jo vismaz nevar nokļūt tur kas vien grib, tomēr baltā kāpa un tad tik dzērāji brauktu!