www.sudzibas.lv Rīgas Satiksme Neapdomīga un bīštama Rīcība

RS Kontrole - Neapdomīga un bīštama Rīcība

Šodien braucos uz mājām ziepniekkalnā no alfas ar 40 transporu sasitu pamatīgi seju ! Domāju ka autobusā noteikti bija vel cietušie Bet tas vis bija tikai dēļ tā ka RS kontroles darbinieki kas vienmēr ir pretīgi un aizskaroši šoreiz viņi apstādina autobusu kas brauc ar ātrumu 50+ Km/h pēdējā brīdī jebšu aptuveni 2 metrus pirms autobus ir garām !
Šoferis protams apzinoties savu darbu bremzēja arī tas bija par traku jo pie šāda ātruma visi autobusa pasažieri lidoja uz autobus priekšgalu !
Pat kad autobus apsājās viņš apstājās vairāk kā 30 m tālāk no kontroles !
Reāli iedomājaties kāds tad tur bija ātrums ka tik pēc 30 m autobus apstājies pilnībā ! Lainu kā kontrole pēc savas rīcības nobijās un autobusā neiekāpa ! bet man šobrīd ir jācieš dēļ kautkādas stulbas sistēmas ! ka autobusi stājās uz burvju mājien kad vēlās un kur vēlās !
Būtu pareizi ja to ekipāžu kas 22.09.2011 stāvēja brīvības ielā pirms cēsu ielas no pl 20.30 līdz 21.00 vai nedaudz vēlāk neaceros konkrētu laiku. Bet uzskatu ka būtu pareizi pirmām kārtām atlaist un otrām kārtām ja autobusā ir kāds smagāk cietis cilvēkas sūdzēt RS par šādu rīcību kādā atbildīgaja iestādē.

U

Z Zane 23.09.2011

Par šādu gadījumu vajag ziņot RS, citādi jau viņi par to neuzzinās. Šo lapu jau ne visi lasa. Ja neziņosit RS, tad viss tas turpināses.

H Haralds 23.09.2011

Zaniit, zino vai nezino-viss turpinaasies taapat taalaak.

K Kris2ps 23.09.2011

Aptuveno domu sapratu, taču autorei ieteiktu ievērot arī pieturzīmes un pareizrakstību, jo tomēr internets ir publiska un ne (!) anonīma vide :) Tas tā, kā jau daudziem, nezinu, kāpēc šķiet :)