RS 35.autobuss - Rīgas Satiksme

No 1.jūnija, šo autobusa maršrutu pārdēvēja un pamainīja maršrutu pēc iedzīvotāja lūguma, tādejāti tas veic lielu apkaimes daļas sasniedzamību.
Tomēr, šis maršruts kā bija tukšs, tāds viņš ir arī pēc izmaiņām.
Varbūt pa 2 cilvēkiem vairāk, bet vienalga kursē tukšs, jo dublējas ar 22.autobusu lielāko daļu maršruta.
Izveidoja sasniedzamību ar citu apkaimes Šampētera daļu, bet autobusa reisi nav pietiekami. Tas kursē 13 reizes dienā, reizi stundā ar pauzēm un tikai darba dienās.
Ir izmaiņas, bet varēja tomēr palielināt reisu skaitu vismaz par 2 reizēm un tā, lai kursē arī brīvdienās, jo cilvēkiem kuriem nācās mērot lielu ceļu uz tuvāko pieturu, ir joprojām tas jādara, dēļ šī autobusa retās kursēšanas un lielās gaidīšanas, cilvēki atsakās gaidīt un dodas turpat kur vienmēr gājuši.
Jūsu parkos stāv diezgan padaudz autobusu, varbūt laiks izmantot!
Sūdzība, jo tur dzīvo mana mamma, kura ir veca un viņai šis autobuss neder ja arī kursē tuvāk, jo bieži aizbrauc ātrāk par noteikto laiku!
Ceru uz izmaiņām, Paldies!

V

Komentāri (3)

M Maija 16.06.2010

Dzīvoju 35.autobusa jaunās pieturas tuvumā, un tomēr dodos joprojām uz tālo 22.autobusa pieturu, jo nav laika gaidīt kamēr šis atbrauks.
Neviens īpaši neizmanto, ja nu tikai vecāki cilvēki, bet pa dienu ir tukšs.
Ja kursētu biežāk, tad izmantotu, noteikti!
Neveiksmīgs maršruts, tāpat kā 47.autobuss kurš brauc tukšš!

I Ineta 16.06.2010

Nu piekrītu, ir tie daudzie autobusi kuri kursē nepārāk bieži lai gan ir nepieciešams biežāk. Bet, RS tā labā neko nedara, vien tāpēc, ka nevēlas ņemties ar papildus info, datiem, pieturām un jauniem sarakstiem.
Daudzi lūgumi. Pat 2009.gadā uz ziemas grafiku nepārgāja, sava slinkuma un vienaldzības pēc.
Izveido jaunus maršrutus, ar kustību 14 reizes dienā, vai mazāk.
Iespējas lielas, bet darīt nevēlas.
Vajag veidot jaunus autobusu maršrutus, vajag slēgt ko maz izmanto, vajag papildināt autobusu reisus, RĪTA STUNDĀS un vairāk uz vakaru.
Tas jau, viens labs solis . . . .

ч читательница 19.06.2010

Я одна из не многих кто ездит на 35 автобусе..точнее ездила!
Раньше было удобно на нём добираться на работу.. от остановки Калнциема он отправлялся в минут 10(вместо нынешних 9:02, а ведь и раньше бывает уходит)- вроде мелочь, а цену минуты познаешь когда опаздываешь :) но это не столь важно, 22 автобус ходит часто!
проблематичнее добираться после работы! 35-й и раньше от конечной-Золитудес отходил в 21.49(а ведь там и Максима, и Депо и работникам надо добираться домой) .. а теперь в 20.53(раньше не уйдешь с работы) или 22.04(столько ждать-быстрее до центра пешком!
Вобщем, если наши просьбы кто-то читает из РС и берет во внимание, то было бы замечательно вечерний реис пускать в 21.10-21.20!
а то, лично я, если раньше ездила 1-2 раза в день, то теперь мне ужасно не удобно!

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes