Rigassatiksmes klientu centrs prāgas ielā - PERSONĀLS

Rigassatiksmes klientu centrā prāgas ielā strādā 3 cilvēki. Divi vīrieši, kuri vienmēr ir laipni un ar labu humora izjūtu, un meitene! Šodien biju pagarināt etalonu, man priekšā bija kāds slims jaunietis, kuram kaut kas nav labi ar galvu, es palaidu viņu priekšā, viņu apkalpoja melnā brunete. Viņš gribēja pagarināt etalonu, bet viņa ar neapmierinātu skatienu paagstinot balsi, teica ka viņam nav izziņas. Es saprotu, ka bez izziņas neko nevar noformēt, bet kāpēc ir jākliedz? Man starp citu arī viņa trāpījas, atteica pagarināt etalonu ar tādu pašu neapmierinātu izskatu it kā es esmu viņai kaut ko parādā!!!

Nekad vairs neiešu šajā klientu centrā! Aizgāju uz otru, spiķeru ielā, tur laipna sieviete visu izdarīja smaidot un labā garastāvoklī!