www.sudzibas.lv Rīgas Satiksme Voditelj 15. trolejbusa

Rīgas Satiksme - Voditelj 15. trolejbusa

Paru dnej nazad zashla v trolejbuss 15 marshruta, podoshla k voditelju kupitj bilet, dala lat, estestvenno on ne upustil vozmoznostj otscitatj sdacu po santimu po dva. Ja, buduci na 8 mesjace beremennosti exala celuju ostanovku stoja, zdala poka voditelj, vmesto togo, ctobi sleditj za dorogoj, scital kopeiki. Kogda on nasipal mne gorstj meloci, prosunul bilet v okoshko, ja reshila snacala perescitatj sdacu, etot ze KOZEL, po-drugomu nikak ne mogu nazvatj celoveka (vrode i kak s vidu na muzcinu poxoz bil), kotorij etot samij bilet kinul mne na pol. A kogda ja skazala, cto budu zvonitj zalovatjsa v Rigas satiksme, on mne naxamil. Vot takaja bila u menja poezdka. Nado skazatj, cto etogo voditelja ja ne raz videla, poskolku prixoditjsa ezditj etim marshrutom, i vsegda, esli nado datj emu sdacu, on staraetjsa nasipatj meloc, procem tak uvlicenno eto delaet, cto o doroge, po-moemu zabivaet.

J

. ....kl 15.03.2009

NU tad nākošreiz principā iedod viņam pa 0.01 Ls :))))

P Piekrītu 15.03.2009

Piekrītu tiem idiņiem tik tā vien var. Agrāk, kad viņi deva kompostrējamos talonus ja 0.50 izdeva melnajos varēja vēl vienu biļeti palūgt, bet tagad gan nekā :(...

B Baņkieris 16.03.2009

Vai nav vienkāršāk iedot līdzīgu naudu un neaizkavēt vadītāju ar naudas mainīšanu un skaitīšanu!
Šādi vadītājs rīkojas, dodot jums saprast, ka vajag tomēr censties dot pareizu naudu! Jūs vēl simtlatnieku iedodiet!
Es ar cenšos izdot sīknaudā! Kāpēc? Tāpēc ka:
- tādā veidā dodu saprast pasažierim, ka tomēr labāk ir dot līdzīgu naudu un nebremzēt vadītāja darbu;
-mūsu valstī vēl sīknauda nav acelta un ir legāls maksāšanas līdzeklis, kādu naudu gribu, tādu izdodu;
-jūs domājat par savām ērtībām, es par savām, man arī nododot maiņu ērtāk ir skaitīt lielo naudu, nevis sīknaudu.
Pirms sūdzaties, nolieciet to cilvēku savā vietā un padomājiet kā jūs rīkotos šādā gadījumā!!!

P Piekrītu 18.03.2009

Bet kapēc gan jāklausās replikās no konduktoriem vai vadītājie, ja viņam iedod pa 0.01 0.02 va i0.05. Kā jau pats Jus minējāt sīknauda arī ir nauda. Ja paši konduktori nešķobītos un nevaidētu par sīknaudu arī pasažieri savādāk attiektos.

I inga 26.03.2009

Liesma...Tu par saviem vardiem atbildi, citus apsaukajot, vai pati tada neesi...ko jedz...

S Sonora 26.08.2009

Vajag dot līdzīgu naudu, nevis traucēt vadītājam skaitot atlikumu.Citus redz, bet jāsāk ar sevi!

D Dīī 31.12.2009

Mūžvecā tēma!

Kad bija konduktori, - arī bija tas burziņš par naudu, -
Tagad pie vadītājiem tas pats.

Ir nepieklājīgi gan vadītāji, gan pasažieri-

Bet cilvēcīgi ir tā, ka-
Vadītājam ir jāpieņem sīknauda jebkādā nominālā; jābūt laipnam pret pasažieri;
Pasažierim ir pēc iespējas jāpieturās pie oficiālā aicinājuma pasažierim un dot precīzu naudu un neaizkavēt vadītāju ar naudas skaitīšanu. Un ja saņem atlikumā arī sīknaudu, tad arī jābūt laipnam pret vadītāju.

Es pie tā pieturos un man nav nekādu problēmu ar pasažieriem.

p.s. Visi tādi jau laikam nekad nebūs. Diemžēl...

B Baņkieris 17.01.2010

Diemžēl mūsu valstī pasažieri zin tikai savas tiesības, bet ne pienākumus!
Sist un dauzīt tādus!

H heihei 17.01.2010

Nekad nebūs labi>:(((

л Лялька 22.01.2010

Да уж... пассажиры как обычно чувствуют себя ущемлёнными, если им дать сдачу черными копейками, но тем не менее они вовсе не стараются дать водителю ровные деньги-дабы не отвлекать его от вождения транспорта, что ЯВЛЯЕТСЯ ЕГО ПРЯМОЙ ОБЯЗАННОСТЬЮ, а не продажа билетов пассажирам, которые не удосужились купить билет заранее в киоске :))))))