www.sudzibas.lv Rīgas Satiksme Vilcienu kustība

Rīgas Satiksme - Vilcienu kustība

Cik dīvaini kursē vilcieni Rīgas ietvaros. Dzīvoju vienā no Rīgas mikrorajoniem, un man šodien jābrauc uz staciju ar vilcienu, Ieskatījos sarakstā un biju šokā - vilciens iet pusvienos, bet nākamais pustrijos. 2 stundas pārtraukums! Galvaspilsēta saucās. Rīga palēnām pārvēršas par čuhņu!

E

J Janka 13.04.2011

Kas ir 2 stundas?! Mums Siguldā 4 stundas jāgaida vilciens, tāpēc mēs priekšroku dodam autobusam!

č Čoms 13.04.2011

Galīgi debīla esi! Rīgas ietvaros ar vilcienu tikai pipeles braukā.

č Čoms 13.04.2011

Ei jūs, zirga pipeļu maisi, beidziet ar manu niku rakstīt!

č Čoms 13.04.2011

Ej tu, mušas kāpurs, tas ir mans niks!

č Čoms 13.04.2011

Tieši to arī vajadzēja pierādīt, man ir ļoti paklausīgi sunīši, ar vienu vārdu sakot-pidriki.Ieraugot manu niku, uzreiz kļūst aktīvi.Pats galvenais, ka viņiem nav nacionālās piederības, jo ko gan var gaidīt no pidrikiem.

č Čoms 13.04.2011

Ei, pidriki, vēlu veiksmi sacerējumu rakstīšanā, vakarā pieņemšu!Ja patiks, pateikšu paldies, ja nē-pasūtīšu nahui!

č Čoms 13.04.2011

Piedodiet visi, ka tik rupji izsakos, bet dažreiz man noslīd širma un sāku lamāties pats ar sevi. Tas man notiek, kad beidzas tabletes. Ar cieņu Čoms

č Čoms 13.04.2011

Ei, pidriki, ka jums tur par mušu kāpuriem ieperinājušies, varbūt lenteņi vai cērmes?

č Čoms 13.04.2011

Ei, pidriki, kur jūs pazudāt, man palika garlaicīgi!

P Pidriks 14.04.2011

Un šis esmu es.