www.sudzibas.lv Rīgas Satiksme Veselību bojāju

Rīgas Satiksme - Veselību bojāju

Sūdzība
No Lavrova Georgija.
Adrese: Rīga. Maskavas iela 259 dz 42.

Sveicināti.

Vakar mēs braucām uz 15 autobusu no pieturā dienvidu tilts līdz pieturai 64 vidusskola, laiks izbraukšana no pietura dienvidu tilts 16: 04 datums 22.10.2022. Kad mēs tuvojāmies mūsu galamērķim, pieturai,64 vidusskola, mēs ar sievu gatavojas izkāpt no autobusā sava pietura, autobuss pēkšņi un strauji, negaidīti nobremzēja. Tas notika 16: 20-22, tajā pata datuma.. No pārsteiguma, es iekritu ejā starp sēdekļiem, (ņemiet vērā, ka esmu otrais grupas invalīds, ar smagām slimībām.) pēc šī kritiena traumēju labo roku un glūžas locītavu, kļuva daudz grūtāk pārvietoties. Tagad man jāiziet ārstniecības kurss, tas prasa daudz naudas. Ceru uz jūsu pozitīvu atbildi uz šo jautājumu. Ar cieņu Georgijs Lavrovs un Sofija lavrova.

26.10.2022

N

S Smadzen'sVaig? 26.10.2022

Patīk tie cilvēki, kas sūdzībās norāda savu adresi. Varbūt pasaki vēl, kur naudu un dārglietas glabā, kāds kods bankas kartei.

Good Intentions 26.10.2022

Kādu pozitīvu atbildi? Tas viss bija jafiksē uz vietas.

TasEsLV 26.10.2022

Ok ir sūdzība. Bet kur ir jautājums uz kuru vajag pozitīvo atbildi? Par adresi nekomentēšu,personas kods tikai pietrūka.