www.sudzibas.lv Rīgas Satiksme Varbūt vērts padomāt

Rīgas Satiksme - Varbūt vērts padomāt

Vai nebūtu vērts padomāt par laika ierobežošanu, kad pensionāri var bez maksas braukt sabiedriskajā transportā.
Man nekas nav pret to, ka pensionāriem ir šāda iespēja, bet tracina tas ka tantukiem obligāti ir jānokļūst tirgū no paša rīta vai pēcpusdienā (jeb laikā, kad lielākā daļa cilvēku brauc uz vai no darba, skolas). Transportā ienesās, tā ka jaunie nemaz lāga netiek līdz, bet tikko redz kā sēdvietas nav, tā sakas lielā vaimanāšana un tēlošana ka nevar nostāvēt. Es ikdienā izmantoju 40 autobusu, un ļoti bieži ir tā, ka virzienā uz centru (braucot no Ziepniekkalna), Gogoļa ielas pieturā cilvēki netiek iekšā, jo autobuss ir pilns, bet pie stacijas puse no pasažieriem izkāpj, un lielākā daļa ir pensionāri, kuriem ir ļoti akūta nepieciešamība tirgū iegādāties kādu gaļas kluci :):):)

Varbūt vērts padomāt par liegumu pensionāriem bez maksas braukt tā saucamajās pik stundās, bet ja nu viņiem tā gribas no paša rīta iepirkties tad lai brauc par maksu.

Tādejādi arī tiks sadalīta vienmērīgāka pasažieru plūsma.

J

A Angelll 03.01.2011

Arī es piekrītu sūdzības autoram. Kādu laiku man uz darbu vajadzēja braukt ar pirmo tramvaju, kurš kursē 15 min. pirms 6 rītā. Ticat vai nē bet 60% no pasažieriem bija pensionāri. Vairumā gadījumu visi izskāpa pie centrāltirgus. Ko, sasodīts, viņi tur dara??? Vai tik tiešām visa tauta kaut ko ir palaidusi garām? Tur zelta stieņus par brīvu dala? Un galvenais, ka tas notika katru mīļu dienu... Ārprāts kaut kāds. Kāpēc man, strādājošam cilvēkam ir jāmaksā lai nokļūtu līdz darbam stāvot kājās un piespiestai pie stikla? Ne vienu vien reiz ir gadījies, ka nemaz nav iespējams izkāpt no transporta jo babuškas sakrāvušas savas tirgus tašas pie durvīm un pašas kaut kur mistiski apsēdušās - kaut kaklu lauz rāpjoties pāri.
P.s. Man nav žēl, ka pensionāri brauc par brīvu - savā laikā arī viņi ir bijuši gan skolnieki gan strādājošā tauta bet kaut kas lietas labā tiešām būtu jādara. Tas nav normāli

J jāāā 24.01.2011

Labākais vēl priekšā - kad viņi visi ar ratiem pavasarī liksies uz saviem mazdārziņiem - tad tik būs jautri!!!

C como 09.02.2011

Nekas jauns te nav jāizdomā - Vācijā jau sen ir tāda kartība, ka lētās(vai bezmaksas, precīzi nezinu, bet būtību tas nemaina) transporta biļetes maznodrošinātajiem ir izmantojamas tikai noteiktās stundās, ne visu dienu, kad ienāk prātā! Vai tiešam ir tik sarežģīti kko tamlīdzīgu ieviest ari šeit?!

B Bencha 19.02.2011

Tad kad juus sanjemsiet Ls70 meenesii, kas jau taa maz, sapratiisiet, kapeec shie cilveeki var braukt par briivu. Ko lai dara, ja dziivo viens pats un vieniigaa izklaide ir brauciens uz tirgu.
Iekshaa tikt var vienmeer, vienkaarshi jaapastumjas. Daudzaas lielaas pilseetaas tas ir normaali (parasti gan metro). Kkapeec neizskataas, ka baigi daudz cilveeku izbrauc-peedeejaa laikaa transports ir pilnaaks kaa pirms 2 gadiem.

č Čoms 19.02.2011

Iepriekšējo komentāru autoriem ieteiktu vienkāršu risinājumu, vispirms likvidēt savus vecākus un vecvecākus, kā arī sagatavot rezervē virves galu, lai kad pašiem pienāks laiks iet pensijā, varētu laikus pakārties.

S sveetene 18.04.2015

Es ar piekrītu, ka pensionāri lec iekšha transportā ka nenormālie daži, un saka ka vēl jaunieši neaudzināti ir.Un ja gadījumā vietas nav, tad viņi sāk bļaut un aizrādīt kur parējiem jāsēž ir, tur priekšā nevar, ka tur priekš invalīdiem un veciem cilvēkiem, kaut zīmes nekādas nav, man nekādas pretenzijas nav pret veciem cilvēkiem bet arī vajag cienīt citus, tad lai maksā tādu naudu kā mēs tad būsim visi vienlīdzīgi kapēc man jāmaksā pilna cena par kajās stāvēšanu un pilnajā transportā, bet viņi uz tirgu katru rītu braukās.Kāpēc mums jācieš visiem, kādas cilvēka slikto garastāvokli...

G godigais cilveks 07.08.2015

Piekritu autoram.

A aramiss 07.08.2015

Es domāju, ka pensionāriem vispār vajadzētu liegt braukt ar sabiedrisko transportu!
Vai ne:)?

G godigais cilveks 07.08.2015

Braucu darzu stradat, bet pie Centraltirga sakapj ieksha tantes ar maisiem, bet es neesmu nekaunigs.Bet es piekritu sveetenei par brauksanas maksu.

L liguks@ 13.08.2015

Jā supper, ideja, tiešām pensonāriem noteikti laiki