Rīgas Satiksme - Vadītājs

Labdien!
Vēlos pasūdzēties par šoferi, kas 17.05.14., vadot 21.autobusu ar Nr.76636, gandrīz izraisīja avāriju. Visu ceļu no centra pavadīja izmantojot tauri, bez iemesla un strauji bremzējot katras 5 minūtes. Trakākais brīdis bija, kad iekāpa māte ar diviem bērniem, autobuss pilns, un nostājās priekšā. Šoferis pārsniedzot ātrumu, brauca pāri sarkanajai gaismai un tikai pēdējā brīdī izdomāja nobremzēt, lai knapi izvairītos no ietriekšanās automašīnā, kas jau laicīgi bija redzama. Autobusā stāvošie gandrīz visi apkrita, bet mazie bērni nonāca ļoti bīstamā situācija un bērni varēja ciest, par laimi māte abus saķēra!
Šādam šoferim, kas neatvainojas un tikai skandējas nav jāvada autobuss.

C cammozabisyu 17.05.2014

Ir jau visam savas robežas, nevienu ne nosodu, ne piekrītu. Bet arī nenovēlu kādam darba režīmu kuros strādā šie šoferi. Uz nervu zālēm vien jadzīvo. Rīgas satiksme nekādus dižos remontus neveic, lai tik autobuss būtu uz līnijas. Mercedess benz autobusiem slīmība ka nojūk kondiška, un sēdēt caurām dienām Rīgas satiksmē, nav jau patīkami! Runāju pēc pieredzes, bet nu protams izlādēt savas dusmas uz pasažieriem tādejādi tos apdraudot nav laba prakse.