www.sudzibas.lv Rīgas Satiksme Vadītāja attieksme

Rīgas Satiksme - Vadītāja attieksme

It kā jau nekas traks nav noticis, bet tajā pašā laikā nepatīkami. Parasti nevienam nesūdzos, bet šodien - piegriezās..

Respektīvi braucu mājās ar 18 trolejbusu. Tā kā man nav e-talona, aizgāju nopirkt biļeti pie vadītāja. Jau iepriekš biju sagatavojusi precīzu naudiņu, to nolieku naudas kastītē, un vēl ar acīm pārskaitu, vai tiešām pareizi. Un pēkšni trolejbusa vadītāja izmeta tādu tekstu: "Vai beidzot drīkstu to naudu saskaitīt, vai arī Jūs te ilgi vēl ošnāsieties". Ziniet - it kā nekas traks, bet tajā brīdī tas nebūt nebija patīkami.

Kā liekas Jums?

p.s. piebildīšu, ka neesmu nekāds brīvdienu trolejbusa braucējs, ar sabiedrisko tranposrtu braucu regulāri.

K

H hmm 29.06.2009

zinama situacija.. ir ta gadijies...

I Imants 30.06.2009

Tas šobrīd ir tikai normāli, jo dzīvošanas līmenis ar katru dienu krītas!
Kapēc?

H hmm 01.07.2009

Imantam:

Bet tajā pašā brīdī nu nav tiesības uz cilvēku, ka uz suni vai zemāk stāvošu būtni bļaut..

Ne viņiem vienīgajiem ir problēmas.. man arī nav darba, un arī ir problēmas, bet es nevienam virsū nebļauju :)

A Agnese 01.07.2009

Man vienu reizi nepieņēma sīceni, jo, redziet viņa negribēja skaitīt, normāli, ne? Domāju, ka tagad principiāli nemaksāšu :D 2 lati par sodu mēnesī nav 2 lati dienā, jo braucu ar diviem transportiem katru dienu :D

D Diana 03.02.2010

28 avtobus silciema-veikals nado bilo proexatj ostanovku opazdavala u menja projeznoj bez problem vsjo nervni4aju nazhla na stop raza 3 vaditelj otkriv vse dveri gde ne kto ne vixodil i ne zaxodil a moju net ja v sapogax tozhe ne pobegu 4erez vesj salon tembolee on sekund 5 dveri poderzhal ja vishla na sledujushej ostanovke perexodja dorogu na obratnujuu ostanovku ot zlosti prosto pokazala voditelj srednij palec

л Лялька 18.04.2010

Diana Ну да это всё что Вы умеете. Зато спасибо сказать когда водитель Вас подождёт Вы не умеете. Умники!!!