www.sudzibas.lv Rīgas Satiksme Vadītājā apvainojumi

Rīgas Satiksme - Vadītājā apvainojumi

Vēlos izteikt sūdzību par 11. maršruta tramvaja vadītāju, kā vēstīja uzraksts salonā - no 5. tramvaju depo, kura vadīja tramvaja sastāvu 19.04.2008 datumā un virzienā uz Mežparku, Kazarmu ielas pieturā atradās plkst. 12:32, pirmā vagona nr.2171.
Kazarmu ielas tuvumā kiosku vai citu tirdzniecības vietu, kur būtu iespējams iegādāties tramvaja braukšanas biļetes 0.40 Ls vērtībā, nav! Kiosks atrodas tikai Hospitāļu un Miera ielas krustojumā.
Man bija jābrauc no Kazarmu ielas līdz Gaujas ielai - tāpēc nolēmu iegādāties biļeti tramvajā, jo braukšanas karte man ir derīga tikai darbadienām, tramvajā iekāpām divi pasažieri - no tiem es biju vienīgā, kas iegādājās biļeti - sniedzu vadītājai 0.20+0.10+0.05 Ls un 7*0.02+0.01 Ls monētas nominālus. Šī transpotlīdzekļa vadītāja kādu brīdi lūkojās savā saujā uz monētām (acīmredzot grūtības sagādāja saskaitīšana) un agrsīvi nometot naudu uz priekšējā paneļa, noplēšot biļeti un iegrūžot man rokā, uzbrēca, citēju: "Un nākamrez biļeti pērc kioskā!!!"
Piebildīšu, ka neur nebija redzama informācija par vadītājas identifikāciju.
Vēlētos zināt - kādas ir šīs vadītājas konkrētās pretenzijas pret biļešu tirgošanu un ar kādām tiesībām viņa aizvaino un rupji izturas pret klientiem? Kādi normatīvie akti "Rīgas Satiksmē " paredz vadītāja tiesības mācīt klientus un nepildīt savu darba tiešos pienākumus?

I

D Dace 24.04.2008

Arī, kad bija konduktori, bija tā pati situācija... ja naudu iedevi sīkāk (0.05; 0.02; 0.01 sant) tad tādu lekciju vajadzēja noklausīties...
Un tie vadītāji: tās ir tikai manas domas... viņiem ir jāvada transportlīdzeklis, nevis vel jātirgo biļetes. Un RS domā transportlīdzekļos ievietot novērošanas kameras. Ha... vadītājs vadīs transportlīdzekli, tirgos biļetes un skatīsies vai salonā ir viss kārtība. Jājautā: cik jābūt sabrauktiem, izkropļotiem cilvēkiem, lai RS par to padomātu...jo nevar vadītājam uzkraut tik daudz atbildības.

R rrr 24.04.2008

Rīgas Sateksmē, strādā tikai kropli, ipaši konduktori un kontroleri.

A a 25.04.2008

Jebkurā gadījumā tas skaisti nesaskan ar tramvajos un trolejbusos rakstīto: "Par biļetēm maksājiet sīknaudu"

E es 05.05.2008

Vai tad visiem jābūt bagātiem, lai varētu atļauties samaksāt lielākā naudas nominālā par biļeti?Ja kādam kaut kas nepatīk, ka dod sīknaudu, tad lai neprasa vispār.Es kā kases darbinieks varu pateikt to, ka sīknauda mums ir vajadzīga, jo bieži vien sanāk tā, ka ir kasē papīrnieki un baltie, bet cilvēkam nesanāk reāli, ko atdot atpakaļ.DODIET VISIEM SĪKNAUDU.Ja kādam nepatīk tad nedodiet nemaz un neko. :))

E edza 05.05.2008

transporta vadītāju uzdevums ir vadīt transporta līdzekli nevis skaitīt jūsu melnās kapeikas!!! ja nevariet iedot normālu naudu, tad samierinieties ar attieksmi vai brauciet "par zaķi"...
kā jūs pret viņiem, tā viņi pret jums - nevajag kavēt cilvēkus darba laikā!!!

E esambijumbuus 10.06.2008

pag .. ekanomikaa bija taads termins, kaa monopols ;)

L lutause 02.07.2008

gribetos jau zina vai tad vienkapeikas divkapekas nav nauda, kpec vinas vienmer ta burkst, reiz dodu 20ls sak aurot vai tad sikas naudas nav, nakamaja diena speciali salasu tos 40 santimus lai navajadzetu shai aurot dodu naudu vina atkal sak klaigat pa visu autinu.Tad milas konduktores jus stradajat apkalpojusa sfera un jums ir jabut laipnam pret klientu, ja nepatik naudu skaitit tad ej sudus vakt.

A Agnese 02.07.2008

Uzskatu, ka tramvja vadītājam šajā gadījumā nebija nekāda pamata rupji izturēties. Ja tramvajā iekāpa divi cilvēki, no kuriem tikai viens pirka biļeti, -viņai bija pietiekoši daudz laika mierīgi saskaitīt naudu un izsniegt biļeti. Žēl, bet bieži vien konduktori, tramvaju vadītāji ir ar tik zemu intulektuālo līmeni, ka viņiem ir pilnīgi svešas tādas lietas kā pacietība, pieklājība utt., vārdu sakot- attieksme.

F flsikz 02.07.2008

Par taam kamerām runājot ārzemēs esmu redzējis ka šoferim ir kameras, ta ir laba lieta, jo beidzot beigs demolēt otros vagonus, kā aarī redzēs vai cilvēki neuzvedas agresīvi...
par tām biļetēm runājot.. vinjiem tā nauda jāpārskaita ne tikai tad kad nopērc biļeti bet arī tad kad nodod naudu galapunktā... un ja tev visi dod melnajos tad nav diezko patīkami.

Z Zzz 02.07.2008

Līdzīgā situācijā (kaut toreiz biļetes vēl maksāja 20 santīmus) man tramvaja vadītāja teica: "Vai pie baznīcas biji stavējusi?". Jauks dienas sākums! Kad es atbildēju "Vai tad 2 un 1 santīmu monētas vairs neskaitās par naudu, tā tikai nobrēca, ka no 5 latiem viņai sīceni izdot vieglāk, nekā skaitīt "kapejkas". Kaut visiem ir zināms, ka gan sīcene, gan papīra nauda sagādā līdzīgās "grūtības" vadītājiem... Nekad nebūs labi!

D Danjka 25.07.2008

Labi, ka man tā nav, jo ir braukšanas biļete. Tādā gadījumā es vispār nemaksātu, ja nepatīk. Tad ko vispār tur strādā, var arī par apkopeju strādāt, vai neņemt lieko darbu. Bet mums jau galvenais, ka vairāk darba paņemt un kārtīgi nepildīt!

K Kostja 25.03.2009

Hmm... Rīgas Satiksmes darbiniekiem jāpieņem jebkura nauda! Citādi, ja kliedz un apsaukā, vēlams sūdzēties - lai domā, kā apkalpot cilvēkus!

A Agita 25.03.2009

Interesanti kaapec, vinjiem nevar dot siknaudu, ja parasti kad iedodu latu vai divus, kaa man bija, man izdeva 40 sant. melnajos, nu tad es tos pashus atdevu naakamaja transportaa, pashi jau vinji ari dod, un ko man tagad kliegt un teikt dodiet man normaalu naudu!!??

K Kristine 21.10.2009

Man vispar sanaca sastrideties ar autobusa vaditaju...vinš neatvēra pirmajas durvis, ņemot vēra ka autobuss bija parpildīts.
Es iesniedzu sudzību.
Ka vajag, a autobusu numuru, maršrutu un t.t.

Atbilde mani šokēja: pēc RS vārdiem uzradīta datuma un laika ar šo numuru autobuss nekursēja...sanāc ka es esmu akla, un lidoju uz majam pa gaisu...

I irisbus 25.10.2009

Tramvajs var skaitīt jūsu, pie baznīcas saubagoto naudu, bet trol, un aut.nevar!
MUMS UZ CELA JĀSKATĀS, NEVIS SKAITĪT JŪSU SŪDUS UN LAIKA STĀVĒT ARĪ MUMS NAV!

D Dīī 31.12.2009

Ļoti nepatīk, ka kolēģi ir rupji. Man kautkā vienalga, kādā naudā maksā par braucienu. Biļetes pārdodu tikai pieturvietās, ja ieber melnās naudiņas, tad pieturvietā visu pārskaitu. Un mīļie pasažierīši- arī Jūs neesat bez vainas. Saka- jā, jā tur ir precīzi- bet sanāk ka trūkst pat 8 santīmi! Bet man nav jālamājas- es tik braucu tālak un nākamājā pieturvietā atkal pārskaitu! Vismaz miegs nenāk un interesanātk braukt, kad ir kāds ar ko pakomunicēt! Un mīļie kolēģīši- man astē neviens netaurē! Dušečka zin, kur ir gaitas pedālis... :D

л Лялька 18.04.2010

Водителю надо давать ровные деньги. А мелочь ему некогда считать. Он водитель а не кассир и должен водить транспорт, а не считать мелочь!!

E essss 18.04.2010

Esmu es ceļotāja Marija Ermandsone .
Esmu nenogurdinoša ceotāja pa Latviju un ne tikai.
Ir izveidota īpaša domubiegru grupa Draugiem.lv tieši ceļotājiem, stopetajiem, svetceļotājiem. Grupa saucās - Svētceļojumi.
Nāc, droši, pievienojies, nekautrējies.

Būsi laipni gaidīts.
Nekad nenožēlosi par savu izvēli.

Lūdzu, links, tieši Tev!

Ar cieņu Marija Ermandsone.

B Bencha 19.02.2011

Jaaieliek taads kruts aparaats kaa jaunajaa tramvajaa, tad vadiitaaju netraucees.