www.sudzibas.lv Rīgas Satiksme Tukši 13. trolejbusi, pārbāzti 49. autobusi

Rīgas Satiksme - Tukši 13. trolejbusi, pārbāzti 49. autobusi

13. trolejbuss regulāri (jebkurā laikā) kursē tukšs, turpreti 49. autobusa pasažieriem (jebkurā laikā) bieži nākas palikt ārpus autobusa, jo tajā tikt iekšā nav iespējams ! Kur ir Rīgas Satiksmes loģika?? Vai nevar kaut kā optimizēt to lietu - noņemt 13. trolejbusus un par ietaupīto naudu palaist papildus 49. autobusus??

P

© ©krist2ps.lv 05.04.2014

Ko tu čīksti? Ņem velosipēdu un problēmu vispār nebūs :)

P Passenger 05.04.2014

Ko tad tu apmeklē mājaslapas, kas domātas čīkstuļiem? Vāc savu smirdīgo *** prom no šejienes, gudrītis atradies!

V Valternieks 02.06.2014

49 ir pilns, taču 13.trolejbuss arī mēdz būt pilns, īpaši Avotu ielas pusē.

ilmaars 12.06.2014

13. trolejbuss ir vajadzīgs, jo tas iet līdz pašai Ieriķu ielai. Ir cilvēki, kuriem šis maršruts noder, jo Ieriķu ielas galā atrodas Biķernieku veselības centrs. Kā arī - tomēr par šo trolejbusu brīnos, ka ja ir trīs paredzamie atiešanas laiki, tad atbrauc tikai divos no tiem. Vienmēr nokaitinos, kad tā notiek.