www.sudzibas.lv Rīgas Satiksme Trolejbusu lukturi nav noregulēti un spīd debesīs un apžilbina

Rīgas Satiksme - Trolejbusu lukturi nav noregulēti un spīd debesīs un apžilbina

Pirm kāda gada jau rakstīju sūdzību uz CSDD, bet tiem nebija laika ar to nodarboties un pārsūtīja manu pretenziju uz Rīgas domi, tā pārsūtīja uz Rīgas satiksmi, bet rezultāta, kā skatos atkal nav nekāda! Stāsts ir par to ka trolejbusu lukturi ir absolūti neadekvāti noregulēti un neatbilst nekādām normām un apžilbina pretimbraucošos vadītājus, tā apdraudot satiksmes drošību! Torei Rīgas satiksme man atsūtīja samērā tukšu un nesakar''igu atbildi, ka tipa visu novēršišot utt. bet izrādās tā visa ir bijusi tikai tukša muldēšana, jo ja tad mani un citus šoferus apžilbināja vecie trolejbusi tad vakar braucot mājās un šodien no rīta braucot pa Valdemāra ielu man pretim baruca vairāki Jaunie smukie trolejbusi kuriem viens lukturis bija kaut cik normāls, bet otrs noregulēts ""bebesīs" un tās pieda acīs, ka maz neliekas, vai tiešām jūs rīgas satiksmē esat tik bezspēcīgi, ka pat luturus jaunajiem trolejbusiem nespējat normāli noregulēt???Jūs jau mani pazīstat, ja nekas nemainīsies rakstīšu atkal uz CSDD, Rīgas domi un Satiksmes ministriju, kas zin, var būt priekšvēlēšanu gaisotnē tad kungi pievērsīs šai sūdzībai uzmanību!!!

Rīgas satiksme neesiet mīkstie - noregulējiet lukturus trolejbusiem!!!

N

C Citsšoferis 15.05.2009

Es, cik braucu pretīm trolejbusiem, neviens mani nežilbina. Acīmredzot tev ir jāiet ārstēties. Citu murku jau tu nevarēji izdomāt .

M maris 16.05.2009

Mani neviens trolejbuss nekad muuzaa nav apzilbinaajis.Ja tevi vini tik loti apzilbina, tad ieveero noteikumus un katru reizi, kaa pabrauc garaam trolejbuss iesleedz avaarijas gaismas un veers skatienu uz labo brauktuves malu.Lai tev veicaas!

K Krotow 28.05.2009

Pirmo reizi dzirdu par to. Ir braukts visādos laikos, taču no sabiedriskā transporta līdz šim neesmu apžilbināts. Vairāk besī "ķīniesu ksenona" lietotāji, kuri žilbina pat ar tuvajām gaismām. Tev gadījumā nav pārāk zemu nosēdināts autiņš?

š šeherezade 28.05.2009

To cits šoferis---kas ir murka, vai kaķis???:D:D:D