Rīgas Satiksme - Trolejbusi

Es vēlējos izteikt sūdzību par trolejbusiem. Tā kā esmu regulārs Rīgas satiksmes klients, bet es esmu šokā, kas notiek ar sabiedrisko transportu. Vakar vakarā un šodien no rīta sanāca braukt ar vecajiem trolejbusiem un es tā nosalu, ka man likās, ka es sēžu arā, tikai vēja nebija. Saskaitīju, cik sildītāji uz visu garo, lielo trolejbusu: 5 un tie paši knapi izdod siltumu. Tas ir krietni par maz..!!! Es ļoti atvainojos, bet man ir jāmaksā salīdzinoši auksta maksa par to, lai pasaltu? Tas ir muļķīgi, vairāk vajadzētu domāt par pasažieru labklājību. Labi, ka tie kondiktori ir noņemti no trolejbusiem, jo tās tak ir šausmas, cik tur ir auksti. Liekas, ka paši nemaz nav braukuši ar vecajiem trolejbusiem -15 grādos? Varbūt, tomēr, vajadzēja no sākuma padomāt vai trolebusiem nekas netrūkst, nevis uzstādīt dārgu sistēmu (e-talonu), ko puse no Rīgas iedzīvotājiem tāpat nesaprot? Es saprotu, ka veco trolebusu vairs nav daudz palicis, bet tie, kas ir palikuši ir vnk briesmīgā stāvoklī, ne tikai aukstuma ziņā, esmu redzējusi, ka tur kur ir sadalījuma josla tur ir tik daudz caurumu, ka liekas, ka tas trrolejbuss tūliņ uz pusēm pārplīsīs un risinājums ir gūts - caurumus aizlīmet ar skoču. ŠAUSMAS.

R

K Krotow 29.05.2009

Ej par RS priekšnieku un mēģini maini sistēmu. Vai vēl labāk - topi ievēlēta par Rīgas mēru un maini sistēmu no augšas. Tad RD atradīsies nauda arī, ko iedot RS jauniem trolejbusiem, kuros pa caurumiem vējš nesvilpos.