www.sudzibas.lv Rīgas Satiksme Trolejbusa vadītāja vienaldzība

Rīgas satiksme - Trolejbusa vadītāja vienaldzība

2019. Gada 31. Decembrī, jaunietis (mans dēls) brauca no centrālās stacijas ar 22. Trolejbusu (aptuvenais laiks 21: 36) uz pieturu Ilūkstes iela, pa ceļam aizmiga, un saprotams aizbrauca līdz galapunktam, kur šoferis nedadomājās viņu pamodināt, lai izkāptu. Sēdēja netālu no šofera apmēram otrajā rindā. Trolejbuss brauca nākamo reisu, ar visu bērnu, kad bērns pats uztrūkās, bija saharova iela (pie prismas) un tad viņš izkāpa ārā. Vai tiešām šoferi redzot šādu situāciju, kad bērns ir iemidzis, vismaz galapunktā viņu uzmodināt, un uzjautāt vai viss ir kārtībā, mazums varbūt slikti palicis vai kā. Vecāki uztraucas pulkstens jau apm 22.00 pāri, bērnam pazudis telefons, sazvanīt nevar, un trolejbusa šoferīšiem arī vienalga kad kāds guļ trolejbusā. Grutības uzmodināt bērnu. Saprotu pret bomzīšiem izturās kā pret necilvēkiem, bet pret nepilngadīgiem bērniem arī tā sanāk. Esam šokēti par tādu attieksmi. Ja bērns nepamostos, tad viņš tā arī riņķotu pa šo maršrutu... Jautājums tikai cik ilgi. Vēlētos zināt, kāpēc notika šāda situācija, kāpēc šoferi ir tik bezatbildīgi attiecībā pret pasažieriem.

01.01.2020

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

O

Komentāri (36)

Entuziasts 02.01.2020

Šoferiem nav tavi bērni jāvāķī, mazāk rīt vajag.

BondsBonds 02.01.2020

It kā jā, var piekrist, bet jautājumi paliek. Vai uzņēmuma darbiniekam nemaz neinteresē, kas notiek uzņēmuma īpašumā, tā reputācija. Otrs, likums paredz atbildību arī par bezdarbību.

L Lailailai 02.01.2020

Es sapratu pareizi-nepilngadīgs bērns 22:36 vizinās ar trolejbusiem pa Rīgu, pie tam nozaudējis telefonu, bet vecāki satraucas par to, ka trolejbusa vadītājs nav pamodināja jauno cilvēku?
Ei, mammiņ’-Tev kaut kas nav kārtībā ar prioritātēm!

M Mego izmeklētājs 02.01.2020

Trollejbusa VADITAJS nevis aukle vai apkopējs

O Olga U. 02.01.2020

Jūs normāls esat, par kādu rīšanu iet runa,... Nespriediet pēc sevis lūdzu. Iet runa, ka elementāri varēja pienākt un pajautāt vai viss kārtībā vai nē. Tomēr cik saprotu galapunktos ir jāizkāpj ārā visiem.

O Olga U. 02.01.2020

Bērns vienkārši tāpat nevizinājas ar trolejbusu (un nekādos 22:36)lasiet uzmanīgāk. Jums kundzīt(Lailailai) pašai kaut kas nav kārtībā ar prioritātēm.

D Dace Koltova 02.01.2020

Šoferi arī var nepamanīt ja galapunktā paši nekāpj ārā jo cik zinu ari šofera spogulis redz tikai durvis .Varbut tomer padomasim lai bērni vēlās vakara stundās neklīstu apkàrt,jo Rigas satiksmei nav jauzņemas atbildība ,ja Jūsu delam būtu arī palicis slikti.

O Olga U. 02.01.2020

Par kādu klīšanu apkārt Jūs runājiet.

I Ilmars Kalnins 02.01.2020

Vispar ja, vajadzēja izsaukt šoferim municipālo policiju, lai pēc tam to lietu atdot bāriņtiesai un lai bāriņtiesa talak izvertē vecākus.
Vecāki ir slimi, neko nedara, bērns brauka kaut kur, bet vainīgs ir šoferis. Var būt pampersus tavam bērnam arī vajag samanīt soferim

A Ausma Koknevica 02.01.2020

Kāpēc tik nepieciešamu un vienmer noslogotu 40 autobusu pēkšni Rigas Dome atzinusi par nevajadzīgu? Bija ērta nokļūšana no Ziepniekkalna līdz Juglai! Tā vietā ieliktais trolejbuss prasīs divtik vairāk laika,grozīdamies pa visiem apvedceļiem! Tik vienkārši un ātri to Dome risina!Nejēdzība!

D Dace Koltova 02.01.2020

No 1.janvara cèlās degvielas cenas un ko Jùs gaidījāt ?

⛔️ 02.01.2020

Šoferim bija pie vienas vietas tas, kas notiek salonā, jo viņam maiņa iekrita Jaungada vakarā, un tā vietā, lai sāktu svinības, viņam ir jāstrādā. Viņš bija noskaudies, ka pat jaunietis guļ dzērumā. Tā noteikti bija viņa atriebība, kādam taču bija jāatriebjas par neveiksmīgo darba maiņu.

⛔️ 02.01.2020

Viņš nolēma, ka jaunietis guļ dzērumā...

O Olga U. 02.01.2020

Jūs visi te esat "normāli" vai kā, par kādu dzērumu jūs tagad runājat, vai visiem asociējas iemigšanas ar dzērumu. Laikam katrs spriež pēc sevis vai pēc saviem bērniem. Tā ir Latvija, kur lielākā daļa iedzīvotāju ka tik citus nomelnot un rupji runajot apdirstu. Neviens Jūsu komentārus neprasīja.

⛔️ 02.01.2020

Lasīt iemācies

O Olga U. 02.01.2020

Lasīt es māku

⛔️ 02.01.2020

Tad izproti domas vēstījumu, nebija teikts, ka jaunietis ir piedzēries, Bija teikts, ka šoferis tā nolēma.

D Dace Koltova 02.01.2020

Tad pazvaniet Rigas Satiksmei personigi nr.80001919 nevis seit rakstiet n tos komentarus!

O Olga U. 02.01.2020

Dace Koltova, kas Jums prasa pašai te kaut ko komentēt.
Ja kāds ko uzraksta, tad loģiski es atbildu.

D Dace Koltova 02.01.2020

Es zinu ko vadītāji drīkst un ko nedrikst darīt.Redzams ,ka Jùs esat cilvèks kurš vienkārši nezin pats kā sev piesaistīt uzmanību varbūt Jùs vēl vèlaties kādu kompensāciju tagad saņemt ?

O Olga U. 02.01.2020

Zinātājas kundze, Jūs normāla esat, varbūt Jūs par visu pēc kārtas vēlaties saņemt kompensācijas, bet es līdz kaut kam tādam pat nedadomājos. Un man pilnīgi nav nepieciešams kāda uzmanību pievērst. Nerakstu katru dienu sūdzības, būtu zinājusi, ka te ir vājprātīgi cilvēki ar saviem viedokļiem par dzērājiem uttt, nekad dzīvē te neko neliktu, bet pa tiešo dotos uz Rīgas satiksmi. Te izskatās, ka ir savākušies tādi cilvēki, kuri spriež pēc sevis visu

veesaa007 02.01.2020

Cik gadu jaunietim?

L Livva 02.01.2020

Ja būtu pamodināts un šis apjukumā izkāptu svešā, tumšā vietā, tad diez vai tu dziedātu slavas dziesmas šoferim. Bērns, kas zaudē telefonu, guļ trolejbusā nav gatavs braukt uz centru viens vēlā vakarā, visa pasaule nav aukles. Ir pierādījumi, ka bērns tur tiešām bija vai varbūt aiztusējās, neizbrauca noteiktajā laikā un māmuķītei sameloja par pazaudēto telefonu un aizmigšamu autobusā?

veesaa007 02.01.2020

Ne velti jautāju, cik bērnam/jaunietim gadu, jo arī ienāca prātā doma, ka jaunietis melo- gan par nozaudēto telefonu, gan par nepamodināšanu. Grūti noticēt, ka galapunktā šoferis nepaskatās, kas notiek salonā.
Es nepārzinu maršrutu, bet kāpēc labāk būtu bijis, ka jaunietis izkāptu galapunktā, nevis tajā Saharova ielā? Tāpat nepareizā pietura.

O Olga U. 03.01.2020

Es nesaku kā būtu bijis labāk vai sliktāk, fakts kā tāds, jo iedomājos, ja bērns neuztrūktos pats, tad varbūt tā vizinātos vairākus maršrutus pēc kārtas uz apli, par to iet runa. Man jau arī bij grūti noticēt, kad šoferis ne paskata, vai kāds nav palicis transportā,bet diemžēl tā nu tas bija. :(

Vispār jau sabiedriskajā transportā ir novērošanas kamera un zinot maršrutu un laiku RS nebūtu problēmas atrast vajadzīgo ierakstu un atrisināt šo situāciju, pārrunājot ar vadītāju, jeb ja situācija ir bijusi savādāka, ceļot prasību par neslavas celšanu uzņēmumam, pret šo histērisko mātīti, kura uzskata, ka visai pasaulei jāaudzina viņas bērns. Tā var visai viegli palikt bez bērna aprūpes tiesībām.

O Olga U. 03.01.2020

Jautrais analītiķis, par kādu histēriski mātīti Jūs runājiet, lūdzu izvēlēties pareizos vārdus. Neviens te nav histērisks. Un neuzskatu, ka kādam būtu jāaudzina mans bērns. Jautājums man bij RS nevis visiem Jums te lielajiem komentētājiem... zinu ka transportā ir kameras,tāpēc cerēju, ka RS spēs man palīdzēt, bet nevis Jūs.

ramona 03.01.2020

Tad vajadzēja pie viņiem vērsties. Ierakstus tik pāris dienas saglabā. Ko nu vairs...

O Olga U. 03.01.2020

Nu redziet, es nebiju tik gudra :( Nu kā nu ir tā ir, vairs jau neko, galvenais visi sveiki un veseli. Pārējais nieks

O Otis 03.01.2020

''Ja že matj''.

O Otis 04.01.2020

''..galvenais visi sveiki un veseli. Pārējais nieks.'' (?)
Tad par ko īsti bija viss šis tracis un sūdzība? Mājās atnāca? Atnāca. Ja reiz atnāca, tad nekāds mazais bērns nav. Bet tās telefona zaudēšanas problēmas risiniet paši. Minētajā dienā, un dienu pēc tam visā Rīgā bija bezmaksas sabiedriskais transports, tāpēc ne tādi vien gulētāji tur pārvietojās. Tādiem šoferīšiem jau līdz vakaram noteikti bija apnicis katru tādu bomzi vai ne-bomzi modināt. Reiz pat nācās būt netālu tādai situācijai, kurā beigās gulētājs vēl skaļi sāka lāmāties par to ,ka traucējot gulēt, ka ārā nekur nekāpšot, lai saucot policiju utt.. var saprast tagad arī vadītāju, jo... kāpēc bojāt sev nervus vecgada vakarā.

O Olga U. 04.01.2020

Sapratu Jūsu komentārus. Paldies par jaukiem un ne tik jaukiem komentāriem. Jauku dienu Jums visiem!

N NeviensKa 25.01.2020

RS jāievieš jauns amats: Vadītājs - bērnu aukle

O Olga U. 25.01.2020

Tak ievies, kur problēma, gudrie runātāji.

O Olga U. 25.01.2020

Par ko jāmaksā gudrais rakstītājs?

O Olga U. 25.01.2020

Tu gudrinieks, vai tik neesi RS darbinieks, jo ļoti gudri runā ???

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes