www.sudzibas.lv Rīgas Satiksme transporta nepiejamība

Rīgas Satiksme - transporta nepiejamība

Labdien!Rakstu kolektīva vārdā sakarā ar neizdevīgu braukšanu pa maršrutu, kas savieno Purvciemu, Pļavniekus un pārējos rajonus ar Ezermalas ielu, kur agrāk bija pieejams mikroautobuss, bet neatceros maršruta autobusa numuru (kursēja pa Lielvārdes-Stirnu ielu). Ezermalas ielā atrodas vairākas iestādes, bet pieejams tikai 9.autobuss (no centra) un 48.autobuss, kurš sakarā ar VID jaunā centra atvēršanos, ir pārpildīts un brauc pa ļoti sazarotu maršrutu, kas nav izdevīgs Purvciema un Pļavnieku iedzīvotājiem.Patrreizējā situācijā, kad ir sadārdzinājusies maksa transportā, nav izdevīgi braukt ar 2 transportlīdzekļiem. Ierosinam rast risinājumu šai problēmai.Ezermalas ielas 6 (NAA, Militārā policija un MNC) darbinieki. personīgi es rakstu, jo dzīvoju Nīcgales ielā Lāčumuižas tirgus rajonā.

R ri4y 05.02.2015

Pilnīgi piekrītu! Dzīvoju Ezermalas ielā, nepārtraukti cīnos ar šo uzņēmumu kā Rīgas Satiksme! 9 autobuss arī ir pārpildīts iet reti! Jo uz mācībām no rītiem brauc gan RTU studenti, gan Policijas koledžas un vakaros atpakaļ brauc! Bet viņiem pie vienas vietas! Biļeti iegādāties posmā no Zoodārza līdz Čiekurkalnam nekur nav iespējams iegādāties tikai pie vadītāja pa 2 EUR!

zirgs_kamene 05.02.2015

atradusi, kur rakstit