www.sudzibas.lv Rīgas Satiksme Tramvaja satiksme

Rīgas Satiksme - Tramvaja satiksme

Vai jums patīk braukt ar tramvajiem? Runājot par 4. tramvaju, es gandrīz vienmēr ieraugu to vienīgo T3A tramvaju, kuram ir elektroniskais tablo, kas brauc tajā stulbajā maršrutā, es gandrīz nekad neieraugu šo tramvju 6. maršrutā, nu vienreiz ieraudīju, bet tas bija 2010. gada 23.augustā. Lai gan es godīgi saku, kurš ir tas, kurš šo moderno T3A tramvaju vizina, bet kapēc stulbajā 4. maršrutā, labāk lai brauc 6. maršrutā, tad būs daudz labāk. Tas kurš šo moderno T3A moderno tramvaju vizina 4. maršrutā, vajadzētu paņemt aiz džempera vai krekla un izmest no tramvaja vai arī no darba. Starp citu man nekad nav paticis 4. maršruts. Vēl runājot par 6. tramvaju, es tur neieraudīju, ka tur brauc jaunais zemās grīdas tramvajs, bet kāpēc, vai tad tam ir kāda vaina. Zinu ka darbadienās 6. maršrutā no 5. depo izbrauc 9. tramvaji, bet no 3.depo tikai 7.tramvaji. Rīgas satiksme, jūs labāk dariet tā, lai 6. maršrutā no 5.depo izbrauc Zemās grīdas tramvajs un modernais T3A tramvajs, bet pārējie diemžēl tie ir vecie, stulbie nemodernizētie T3A tramavji, jo tie ir vienīgie, kas pašreiz vēl var braukt 6. maršrutā no 5. depo, bet no 3.depo visi modernizētie T3MR tramvaji, bet lūdzu neviena stulba nemordenizēta T3A tramvaja, neizbrauc no 3. depo 6. maršruta. Cerams, ka jūs sapratāt, lai man atkal nav jāraksta sūdzība. Lūdzu sāciet darīt to no Pirmdienas un visas pārējās darbadienās, bet brīvdienās no 5. depo tāpat, bet lūdzu tikai divus tos stulbos, nemodernizētos T3A tramvajus, bet no 3.depo nevienu un tikai T3MR modernizētos tramvajus. Sāciet darīt to no Pirmdienas un tā visu laiku, kamēr citi zemās grīdas tramvaji nebrauc 6. maršrutā un vēl kāpēc nepārvadā pasažierus otrais un trešais zemās grīdas tramvajs 6. maršrutā. Es ceru, ka jūs sapratīsiet. Paldies!

D

F flo 01.10.2010

Tu pats vismaz saprati ko uzrakstiiji ? :D

K Krista 02.10.2010

Kuru tas interesē? Atvaino, taču tekstam nav jēgas.

D Dzintars 06.10.2010

Krista, ir gan.