www.sudzibas.lv Rīgas Satiksme Svetku diena vai darba diena 19. novembris...?

Rīgas satiksme - Svetku diena vai darba diena 19. novembris...?

Nolēmu 19.novembrī, brīvdienā, aizbraukt uz Rīgu, vakar bija Latvijas dzimšanas diena...skaists salūts, valsts svētki...Kā visiem zināms -Rīgas centrā ir padārgas autostavietas, bet pa tv ieprieš tika ziņots-uz valsts svētkiem autostāvietas pa brīvu!!!No rīta, katram gadījumam pazvanīju uz mūsu dārgo ceļa policiju unRīgas pašvaldības policiju-tur man, gan tomēr ilgi domājot -pateica-šodien ir svetki, brīvdiena, autostāvvietas par brīvu.
Noliku savu auto netālu no Centrāltirgus, pie Zinātņu akadēmijas devos uz tirgus pusi...un uz blakus ielas ieraudzīju, nosvīdušu, salijušu, no piepūles piesarkušu Rigas satiksmes darbinieku stiepjam divus "klamburus"masīnu riteņu bloķēšanai...nojauzdams ko nelabu, es drošības pēc piegāju klāt un pajautāju-vai tad šodien ir jāmaksā par stāvvietu?
Saņēmu atbildi-protams, ka jāmaksā!!!Neredzi, ka mēs, Rīgas satiksme strādājm!!!
Nolēmu pazvanīt uz Rīgas satiksmi-tur neviens telefons neatbildēja...tātad strādā tikai zēni ar" klamburiem"
Man noveicās, es atgriezos un samaksāju par sava auto stāvēšanu, bet cik cilvēki šodien iekrita uz latiem 20, cik daudziem tika sabojāta svētku noskaņa????
Vai tas ir normāli, ja pat valsts policija nezin-ir darba diena, svētku diena, ir likumīgi ņemt sodus šodien...nav tas likumīgi...skumji ...

J

Komentāri (14)

J juris 19.11.2010

Rads jautajums-ja Rigas satiksmei ir darba diena sodien, tad kapec autobusi kurse pec svetku saraksta un vilciena biletes darba dienam paredzetas nevar izmantot...?

R Rs 19.11.2010

18. nov. bij tikai pa brīvu! transports kursē pēc brīvdienu saraksta!

P Paula 19.11.2010

19.novembrī nestrādājām, jo tas tika pārcelts uz sestdienu, uz 13.novembri. Attiecīgi, 19.novembris ir kā sestdiena - jāmaksā par stāvvietu kā sestdienās.

J juris 20.11.2010

tad vajadzeja cilvekus informet ar uzrakstiem autostavvietas, vai pazinojumiem masu medijos, ja pat valsts policijas darbinieki saka, ka nav jamaksa par stavvietu, jo ir svetki, tad ka parastais mirstigais var ko zinat?!!!ta sanak tada cilveku maldinasana!!!

J juris 20.11.2010

un uz cilveku nezinasanu tika 19.novembri likti sodi un pelnita barga nauda, negodigs marketings...!!!

A AnGos 20.11.2010

Piedodiet, bet informēt! Par ko?! Ja kas RS majaslapa bija informācija par izmaiņām transporta kustībā, pie tam, ja nekļūdos, arī Panorāmā par to informēja.

Tev pašam ir jāklausās, nevis tikai vainot citus, ka tev viss nav padots uz paplātes! Pie tam izmanto sabiedrisko transportu, nevis mašīnu! Nebūs problēmu.

Jau sāk apnikt neskaitāmās mašīnas, kas sasviestas pa visiem stūriem un traucē pārvietoties parastam gājējam!

J juris 20.11.2010

jaaa, es no rita lidz vakaram to vien daru ka lasu dazadu iestazu majas lapas...pa televiziju teica, ka uz VALSTS SVETKIEM RIGA AUTO STAVVIETAS PA BRIVU!!!ARI POLICIJAS DARBINIEKI TECA_SVETKI_PA BRIVU!!!lohs tu esi angos...

J juris 20.11.2010

ne katram cilvekam majas ir internets, lai lasitu majas lapas...un tu, angos, izklausies pec loha vai viena no Rigas satiksmes darbinieka, kuri staipa tos roza ""klamburus", liek sodus pa 20 ls vai pa pus cenu" on the kes"atlaiz...

P Paula 20.11.2010

Bet kurš teica, ka 19.nov ir svētki???? Svētki ir tikai 18.novemtī!!!

J juris 20.11.2010

policija valsts teica, kurai jautaju, televizija teica!

J juris 20.11.2010

jaaa, kur tu strada-"paula"?

I Ivo 22.11.2010

No RS ļoti gribētos, saņemt atpakaļ negodīgi iekasēto soda naudu, par stāvvietu 19. novembrī! Ceru, ka Latvijas Tv mums palīdzēs un šo lietu tā neatstās!!!

P pele 23.11.2010

autostaavvietas arii starpcitu ir sadaliitas ir vietas par kuraam atbild policija un ir vietas par kuraam atbild riigas satiksme, varbuut taapeec policija nebija informeeta ka ir staavvietas kur tomeer ir jaamaksaa...

M Māris 28.11.2010

SIA EuroPark Latvia

Novietoju savu automašīnu Autostāvietā Rīgā
.Maskavas ielā 4 samaksāju par stāvietu Ls 1.50 no laika11.27 līdz pl.12.27

apmaksas čeka Nr.59534, automats Nr.0400A0112X0
apmaksas čeku novietoju uz autopaneļa, bet ar durvju aizciršanu iespējams ar gaissa plūsmu čeks atradās starp sēdekli un durvīm.Atgriežoties uz auto
vējstikla bija novietota soda kvīts Nr.117456 protams
secināju ka kontrolieris čeku nesaskatīja norādītajā vieta un tadēļ Tika izrakstīta soda kvīts.

Atbilde; maksā 18.Ls
Es uzskatu ka nepamatoti ir uzlikts šis sods, jo čeks par stāvietu
man ir.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes