www.sudzibas.lv Rīgas Satiksme Strauja bremzesana

Rīgas Satiksme - Strauja bremzesana

Labvakar!
Sovakar plkst.20.41 iekapu 44.marsruta autobusa,numurs autobusam bija 64420,lai brauktu majas.Biju kopa ar savu berninju kurs bija ratinos.Situacija tada,ka ratiniem bija uzliktas bremzes un es apsedos preti ratiniem,lai gadijuma kas,varetu ratinjus satvert,tacu notika pratam neaptverama situacija,kad autobuss tuvojas pieturai Arkadijas parks,vins strauji nobremzeja,un mans bernins kas cuceja ratinos,vienkarsi ar visiem ratiem ir kritis zeme un turklat uz galvas...Mani parnema soks,bernam bija soks,nevareju ilgi nomierinat.....Galu gala berns varetu nopietnas traumas.....Sadus neadekvatus vaditajus vajadzetu sodit.....

K

D Dīvainīte 22.10.2013

Jo daudz labāk būtu, ja autobuss ietriektos bremzēšanas objektā, kas nu tur gadījās, kāda mašīna, suns vai cilvēks.. Iesaku tomēr domāt ar galvu un pašai vaktēt mazuli, un ratus, ja tik šausmīgi gribas apsēsties, nolikt stabili..

J ja? 22.10.2013

pie mediķiem griezāties? vrb uz vietas izsaucāt netliekamo palīdzību?

G13 22.10.2013

Laikam esi nedaudz vai stipri dīvaina māmiņa, ja tik tizli novietoji ratiņus, ka tie nokrita. Visdrīzāk perpendikulāri kustības virzienam. Transporta noteikumos tas nav norādīts, bet tev, kā gādīgai māmiņai tādas situācijas ir vienmēr jāparedz. Tu taču uzņemies atbildēt par maza cilvēciņa veselību un dzīvību.
Tu pat neminēji, kāpēc autobuss tik strauji bremzēja, kur pārējie smagi cietušie pasažieri, ja jau tik traki bremzēja. Vai tu vienkārši savās dusmās šeit visu pārspīlēji, jo domā, ka tavam bērnam tas palīdzēs.

K Krishinjsh 23.10.2013

Nu beidz, pati kādreiz esi braukusi ar auto pa Rīgu? Nu nav te nekāda klusā satiksme! Netrūkst dažādi kretīni kam laikam asinīs ir piebāzt mašīnu kaut kur priekšā, pēkšņi nogriezt bez pagrieziena parādīšanas utt.. Tādos gadījumos vadītājam ar labu reakciju nākas vienkārši strauji sabremzē, t lai neveidotos avārijas situācija. Labākais ko vari darīt Tu, turi mazo blakus vai uzmani lai straujas bremzēšanas gadījumā viņam nekas nenotiek.

Minesota 23.10.2013

... ar visiem ratiem ir kritis zeme un turklat uz galvas...

Tad tu nebiji klāt ratiem, kad tie gazās? Tā raksti, it kā tev to kāds būtu pastāstījis!

Nandia 23.10.2013

Minesota - man ar tā dīvaini palika lasot frāzi ' ar visiem ratiem ir kritis zemē' . Izklausās, ka kāds cits ar nabaga mazuli bijis tajā nelaimīgajā braucienā.
Sorry, bet es nekad, reāli nekad neesmu redzējusi nevienu māmiņu un pat tēti, kas autobusā stāvot vai vai sēžot brauciena laikā brīvi atlaiž ratiņus. Nu labi, tu bremzes uzliki un ko?! Tagad sanāk, ka visa atbildība ir tikai uz bremzēm?! A ja nu kāds pasažieris paklūp un uzkrīt taviem ratiem, vai aizķer tos un krīt ar visiem ratiem?!
- rati ir jāpietur lai vai uz kādām bremzēm tie būtu un jānovieto pareizi, kā to minēja jau šeit citi.
Ja šoferis visu ceļu brauktu kā traks un bremzētu strauji visu ceļa posmu ( ir tādi psihie šoferīši it īpaši vakaros, kad nervi laikam jau čupā) - tad varētu sūdzēties par neadekvātu braukšanu, kas novedis līdz tādām sekām un jāsauc ātrie ar norādi, ka šofera agresīvas braukšanas rezultātā apgāzušies rati. Attiecīgi būs klāt arī policija. Jāsaķer pāris citi pasažieri, kuri kā liecinieki varētu palikt un liecināt, ka šoferis braucis kā trakais. BET ja tas bijis vienā brīdī, tad piedod un galvenais lai bebukam viss kārtībā ar veselību, bet iespējams šoferis izglāba kāda dzīvību bremzējot, jo tak straujas bremzēšanas iemesls var būt avārija, cilvēks, dzīvnieks uz ceļa. Un tagad padomā, ja tu būtu turējusi ratus, kā to dara visi citi, nekas tāds nenotiktu un iespējams, ja šoferis nebūtu bremzējis jūsu autobuss būtu kādu nobraucis vai jūs visi ciestu avārijā u nedod dievs ar letāliem iznākumiem.
Tā teikt, tagad tu zini, ka ratiem rokturis ir, lai tos turētu un kur nu vēl transportā kas kustas, tos laist vaļā.

retas_sudzibas 24.10.2013

Piekrītu sūdzības ievietotājai. Pati esmu nonākusi situācijā, kad nevajadzīgi strauji nobremzējot transportam, esmu bijusi burtiski aizmesta uz autobusa otru galu un finālā vēl izāpusi ārā zilumu uz ceļa un rokas. Vispār cenšos izvairīrie no braukšanas sabiedriskajā transportā, jo ļoti daudzi vadītāji nedomā par pasažieriem, un vēl vairāk, par bērniem un veciem cilvēkiem. Bet diemžēl sūdzības ir pats maximums ko mēs varam izdarīt...

S signjuks 24.10.2013

Ar to ir jārēķinās, ja reiz brauc sabiedriskajā transportā. Vadītājam nākas strauji bremzēt un ne jau tāpēc, ka viņam tas prieku sagādātu, Jūs pat atrodoties tajā transportā nemaz nezinat un neredzat, kas notiek priekšpusē, kad autobusam kāds priekšā strauji nobremzē vai kāds izlec uz ielas. Arī es esmu mamma un man ir ar bērnu nācies braukt sabiedriskajos un arī straujāk ir bremzēts, bet nekas nav noticis, jo bērna rati ir novietoti normāli un visu laiku turēti. Protams, ka vainu ir vieglāk uz kādu nogrūst...

G13 24.10.2013

Priecājies, ka uz ceļa un rokas.

J ja? 24.10.2013

Tev jau vīrs uzsitis, nevis autobuss strauji bremzēja!