www.sudzibas.lv Rīgas Satiksme Speciāla aizkavēšana

Rīgas Satiksme - Speciāla aizkavēšana

Runa iet par 10. Autobusu, kuram šodien, 8. Novembrī vajadzēja izbraukt no abrenes ielas 18: 25 uz jaunmārupi. Autobuss ar visu šoferīti jau bija redzams 18: 20 stāvam parkā. Autobuss 18: 25 nesāka kustību. 18: 35 autobuss joprojām stāvēja, kad sapratu, ka nokavēšu treniņu, uz kuru steidzos. Izdomāju pa ceļam noiet gar autobusu apskatīt, kas par problēmu. Domāju varbūt kas ar autobusu. Bet negaidīju to ko ieraudzīju - autobusa šoferītis aiz autobusa stāv, smiedamies runā pa telefonu un vēl smēķi rokās. Tad jautājums, ko darīt cilvēkiem, kas kaut kur steidzas?

Ps. Autobuss nobrauca garām elizabetes ielas pieturai 18: 42, kas ir 17 minūtes vēlāk, nekā vajadzētu būt. Tas nav pieņemami.

08.11.2022

I IdiotuMekletajs 08.11.2022

Besī ārā tie šoferi kas vai nu kavē, vai arī 5min par ātru brauc, 15 trolejbuss vakaros 21:14 ļoti bieži pienāk un aizbrauc 21:11