www.sudzibas.lv Rīgas Satiksme šoferu braukšanas stils

Rīgas Satiksme - šoferu braukšanas stils

Kad beidzot bus iespejams uz darbu atbraukt, neriskejot ar savu veselibu???
Rigas Satiksmes pilsetas autobusu vaditaju darbs ir zem katras kritikas. Piemeram, sorit 21. marsruta no Smilga lidz Gertrudes ielam vaditajs izdarija neskaitami daudz kludu un ari CSN parkapumu: nepamatota gazeshana, strauja bremzesana (notureties var tikai ar abam rokam), durvis tiek atvertas pilniba neapstajoties, Brivibas un Elizabetes ielu krustojums tika skersots pie sarkanas gaismas (pilnigi noteikti, ne pie dzeltenas) un pec tam autobuss pilniba noskersoja krustojumu, jo Gertrudes ielas pietura jau staveja 2 trolejbusi. Autobuss: EC 873! Protams, priecajos, ka sorit lidz darbam nokluvu bez traumam. Bet cik ilgi to izturet?? Un lidzigi gadijumi ir gandriz katru dienu!

E

D Diana 03.02.2010

ja sela na jugle na 28 avtobus projexatj odnuu ostanovku tak kak uzhasno speshila u menja proeznoj poetomu probivaju vssegda ne zavisimosti skoljko jedu)) vstala k zadnij dveri nervni4ala i nazhala knopku stop imenno takuju gde stop zagorajeca raza 3 to4no avtobus ostanovilsja otkril dve dveri gde ne kto ne zashol i ne vishel a gde ja u samoj dveri stojala ne otkril i poexal daljshe ja vishla na sledujushej v panike kak ja na koblukax probegu ostanovku mne na stoljko vazhnaja vster4a bila jeshjo i xolod ja prodsto vishlla na sledujushej s takoj zlostju 4to prosto pokazala voditelju srednij palec

B Bencha 19.02.2011

21. autobusaa man arii biezhi taa gadijies. Vismaz 37-tais brauc normaali un aatri. Citaadi buutu murgs, jo jau taa pieturaas durvis nevar aizveert, kad vel visi saaktu gaazties viens otram virsuu... Jau taa daudziem nav kur tureeties.