Rīgas Satiksme - Šoferis

Jaunietis nostrādājies uz krēsla iemidzis braucot uz mājām ... 51 autobusa galapunts Ulbroka, šoferis kā nekas turpina vizināt pašazieru, tas nekas ka galapunktā pienākums iazvadīt visus pašazierus :) ta nu braucot mājās iemigu, un mani pamodina Rīgas satiksmes uzpildes stacijā, no kurienes vispār vairs nav saprotams kā nokļūt uz zināmas ielas, lai vēlreidz brauktu uz Ulbroku. Kontrole mēdz izsēdināt bezbiļetniekus, a šoferiem vienalga kas guļ viņa darba transportlīdzeklī :) 12.12.2014 : 17:58 Liepiņās šoferis kam uz visu pohuj!!!!!!!!!51 Autobuss

C

S stekers 04.01.2015

Pareizi ka pohuj nav ko gulēt sabiedriskajā ka aizmauc līdz galam šoferim nav jākontrolē visi alkāni kas aizmiguši priekš tam ir kontroles dienes kas tevi arī drāzīs