Rīgas Satiksme - smirdona utt

SODIEN BRAUCU UZ DARZINIEM AR 18 AUTOBUSU SAMAKSAJU 70 SANTIMU. VISS BIJA LABI LIDZ IEKAPA GADU NEMAZGAJIES NOMIZIES BOMZU PARITIS . SABIEDRISKA TOLETE GAIS IR LABAKS. PROTAMS BRAUCA VINI PA ZAKI. KAM JARUPEJAS PAR MANU LABSAJUTU? VAI TIESAM PASAM? INTRESE KA NEIZDARIBA TA IR? MEZCIEMA VISPAR VIENS KAPA IEKSA NODIRSIS VISUS SAVUS DZINSUS. MAN KA KLIETAM TACU AR VINIEM NAV JACINAS? RIGAS SATIKSME TIKAI PAAUGSTINA CENAS. PAR PARPILDITIEM TRANSPORTIEM PIEDZERUSIM NEGRIBAS RUNAT PIERASTS. EXTRIMS PAR 70 SANTIMIEM.

P

K kslakd 13.11.2011

brauc ar personisko auto, ja jau tik smalks esi un ceri ka pats nekad nekļūsi par bomzi, jo visādi var dzīvē gadīties

O ola 13.11.2011

Jā, jā, protams, nav ko meklēt te bomžiem attaisnojumus. Ja ir normāls bomzis, tad vismaz sevi var drusku sakopt un nestaigāt nodirsies un smirdīgs apkārt. Paši vainīgi, jo viņi jau strādāt negrib.
Un es piekrītu, ka ir pretīgi, ka cilvēki maksā naudu par braucienu, ja tajā transportā sēž smirdīgs cilvēks un smird viss transports. Nekādas ērtības un cieņas pret cilvēkiem.

M magone 13.11.2011

ja jau nesi no smalkajiem varbut apmazga vinim pakalas? un problema bus atrisinata? vai tam esi par smalku. visadi dzive var gadities? tacu nevajag nolaisties zemak par dzivnieku. atobusa bija ari suns vinu es nesaodu.

F fdhhf 13.11.2011

laikam nepamanīji atobusā biju arī es netikai suns un bomži.
saodu tavus sieriņus tā lūk.

Z zebieksterc 13.11.2011

Raksti sūdzību Rīgas Domei! Kamēr netiks mainīti likumi, lai būtu tiesības veikt atbilstošas darbības bezbiļetnieku izsēdināšanai, tikmēr būs iespējami šādi gadijumi! Ja šis ierosinājums Tev un citiem nav pieņemams, tad nāksies vien samierināties :(
Šeit var runāt nerunāt, no tā ne silts ne auksts...

F Fasists 13.11.2011

Fdhhf ar visiem bomziem vajag aizvest uz Bikernieku mezu. Ir tacu zinams ka 80 procenti ir urodi un raspizgaji.