www.sudzibas.lv Rīgas Satiksme Smaga bremzēšana.

Rīgas Satiksme - Smaga bremzēšana.

Labdien. 21 autobusa maršrutā no Juglas, Un No Alfas pieturas 13: 11, autobusā ar numuru 68248, kas redzams salonā aiz šofera. Ļoti smagi bremzē, tā, ka pat cilvēki, kas sēž, klanās uz priekšu un atsitās pret atzveltnei, kad bremze tiek atlaista.
Un ja ir jaunas bremzes, vai vecās, neuzskatu par attaisnojumu smagi (asi) spiest bremzi.

28.08.2019

N Noboby 28.08.2019

Cik es zinu, bremžu kluči nav tik smagi, bet tas laikam atkarīgs no katra fiziskās sagatavotības

N NeviensKa 29.08.2019

Cilvēki jau nu tiešām ir tik mīksti palikuši ka nu jau autobusa bremzes sāk pie mūžīgi sliktā garastāvokļa būt vainīgas.. Ārprāc..

O Otis 29.08.2019

Mīksti vai cieti, bet... tu ved cilvēkus, nevis kartupeļus. Kāds pensionārs, kāda māmiņa, kāds ar lauztu roku, kāds mazāks bērns... sabiedriskais transports tomēr.