Rīgas Satiksme - Slikts servisss

Jau kuro reizi, braucot starppilsetu mikroautobusa 6844 (riga-kekava-riga), nestrada kondicionieris. Uz lugumu atvert luku, soferis esot atbildejis noraidosi, apgalvojot, ka strada kondicionieris, un, luka nedrisktot but vala.
Labi, lai butu, ka butu, tikai problema taja, ka kondicionieris starda tikai vaditaja kabine!
Parejeie pasazieri, ipasi tie, kas sez aizmugure, cies nezeligu karstumu.
Gluzi ka pirts.
Vairak ka puse no pasazieriem bija spiesti izkapt dazas pieturas atrak, ka tiem vajadzeja, jo karstums jauna mirkoautobusa salona bija vienkarsi neizturams.
Jautajums- vai, par to naudu, ko mes maksajam, patiesi gruti ierikot normalu kondicionesanas sistemu sabiedriskajos transoportos?
It ipasi starppilsetu?

Kārtējais šī "autora" šķērsais "garadarbs". Kāds sakars Rīgas Satiksmei ar 6844. maršruta taksometru, kuru nodrošina Redbus(Rīgas Taksometru parks, AS)?
"Jautajums- vai, par to naudu, ko mes maksajam," - tiešām? No Rīgas līdz Ķekavai EUR 1,00 mikroautobusā, kad brauciens Rīgā dažu pieturu garumā maksā EUR 1,15?
"patiesi gruti ierikot normalu kondicionesanas sistemu sabiedriskajos transoportos?" - varbūt arī stjuartes varētu pusdienas pienest?
"It ipasi starppilsetu?" - cauri kurām pilsētām tad šis mikriņš kursē? Tad jau drīzāk Rīga - Baloži varētu būt starppilsētu, jo Baloži ir oficiāli apstiprināts pilsētas statuss.

N NeviensKa 01.03.2019

Kaut kas šeit nav īsti lāgā. Komentāra autors man nepiekrīt?