www.sudzibas.lv Rīgas Satiksme Slikts serviss, rupjība.

Rīgas Satiksme - Slikts serviss, rupjība.

12. Trolejbuss ar borta numuru 19770 18. Martā plkst. 13: 44 piestāja Matīsa ielas pieturā aiz 17. Trolejbusa un pirms atrašanās pieturā atvēra tikai priekšējās durvis.
Pamanīju tikai kā tās aizveras un pamāju vadītājam lai piestāj, uz ko saņēmu dusmu pilnu skatienu pavadītu ar kaut ko, ko man teica vadītājs skatoties uz mani.
Piebraucot normāli pie pieturas, vadītājs visus 20m pavadīja mani ar skatienu un kaut kādu murmināšanu un neapmierinātām frāzēm.
Es uzskatu, ka tāds serviss vienīgajam sabiedriskā transporta sniedzējam ir apkaunojošs. Kā arī šis ziņojums ir nodots citām, augstāk stāvošām instancēm.

veesaa007 18.03.2018

Neiedomājies sevi par pasaules nabu! Var būt 101 iemesls, kāpēc šoferis murmināja. Piem., skaitīja tēvreizi.

Nākamreiz trolejbusa vietā, izmanto giljotīnu. Vismaz, efekts 100%.