www.sudzibas.lv Rīgas Satiksme Slikts serviss, likuma pārkāpumi

Rīgas satiksme - Slikts serviss, likuma pārkāpumi

Водители ''rīgas satiksme'' часто едут и на желтый и на красный. Другие правила тоже не для них. Почему у вас работают люди, нарушающие закон и рискующие жизнями людей? Регулярно вам звоню, а толку никакого. Лично ваши дети не ходят по улицам, где за рулем невменяемые или слепые? Многие операторы даже не в состоянии достойно принять информацию о нарушении пдд. Вам сообщают всю нужную информацию для наведения порядка! Хватает быдла за рулем частного транспорта, которые считают дорогу своей собственностью и не в курсе. Что существующие правила не просто так придуманы.

29.12.2019

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Komentāri (8)

I Ilmars Kalnins 29.12.2019

А разве на жёлтый запрещено ехать?

I Ilmars Kalnins 29.12.2019

А вобще на жётый ездится что бы пассажиры при торможении не улетели в лоюовое стекло. Верните зелёный мигающий и всё будет хорошо.
А детей надо учить что переходя дорогу надо смотреть по сторонам, даже на зелёный. А вдруг там скорая с мигалками летит

I Ilmars Kalnins 29.12.2019

А вобще на жёЛтый ездится что бы пассажиры при торможении не улетели в лоБовое стекло. Верните зелёный мигающий и всё будет хорошо.
А детей надо учить что переходя дорогу надо смотреть по сторонам, даже на зелёный. А вдруг там скорая с мигалками летит
А то сейчас сия Госпожа докопается до очепяток и напишет тут на меня судзибу

BondsBonds 30.12.2019

Protams, riteņbraucēji, skrejritenisti, gājēji ir tie pareizākie un svētākie, visas brauktuves karaļi. Nekad pie sarkanā ārā nelec un nebrauc. Riteņbraucēji vispār brauc pēc mozaikas pricipa vai tur sarkans vai dzeltens vai iet kāds vai neiet.
Tam kam vajadzētu sūdzēties patiesībā, tie ir ceļu projektētāji un ierēdņi, kuri pieļauj ceļu esamību ar šādām sekām.

N NeviensKa 30.12.2019

Es kaut kur dzirdēju ka šitie zvanītāji un stučītāji paši ir tie lielie noteikumu "ievērotāji"..Nu tas tā...katrs jau pats par sevi labākās domās.. No vienas puses vajadzētu tomēr atjaunot obligāto militāro dienestu..tad ātri aizmirstos tāda bezdarbības seku radusies garīgā kaite..

P Petrovna 11.01.2020

Встань, я резко на желтый заторможу!
Посмотрим, сможешь-ли ты потом, что-либо написать!

N NeviensKa 25.01.2020

Paskatīsimies kā Tu rezka nobremzēsi pie dzeltenā ja vadīsi autobusu vai trolejbusu pilnu ar cilvēkiem uz kādiem 40-50 km/h. Vēl arī neaizmirsti ka autobusa vai trolejbusa masa ir x10-13 kā automašīnas masa.

N NeviensKa 25.01.2020

Paskatīsimies kā Tu rezka nobremzēsi pie dzeltenā ja vadīsi autobusu vai trolejbusu pilnu ar cilvēkiem uz kādiem 40-50 km/h. Vēl neaizmirsti ka autobusa vai trolejbusa masa ir x10-13 kā automašīnas masa.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes