Rīgas Satiksme - Slikts serviss

4. Trolejbuss dūc, ir ļoti skaļš transporta līdzeklis. 09.01.2020. Braucu no pieturas Ziepniekkalna vidusskola 7.44 pie stacijas 8.18, pie vef 8.40 (pēc saraksta 8.25) . Izkāpu no trolejbusa sāpošu galvu un sliktu pašsajūtu. Mani neapmierina šāds transporta veids, kas līkumo pa Pārdaugavas ieliņām. 40 autobuss līdz vef brauca 40 minūtes. Ceļš uz mājām bija šausminošs, jo no mūksalas apļa izbraucot uz k. Ulmaņa gatvi, trol. Sāka nenormāli skaļi dūkt un vibrēt. Man ir slikti no tām vibrācijām un trokšņa un ilgā ceļa, ko tagad jāpavada 4. Tr.. No Ziepniekkalna ir pazudis vienīgais ātrais sabiedriskais transports - 40 autobuss.

10.01.2020

L Linda_J 10.01.2020

Jāraksta nevis šaubīgos portālos, bet Rīgas Satiksmes direkcijai.

B BK 10.01.2020

Nopērc mašīnu.

BondsBonds 11.01.2020

Tas ir trolejbuss, bet dīzeļa funkcija tajā ir tikai ekstrēmiem gadījumiem. Nav paredzēts tos tā izmantot. Mūsu valstī tas ir normāli.

P Petrovna 11.01.2020

Не удивительно, что вы из Зиепнеккалнса.
Устроили там команду доносчиков на водителей, не понимая, что от ваших кляуз только они страдают, а не руководства!
Головой нужно думать, а не пятой точкой!
Так что плохо-то?
То, что долго или троллейбус на том участке громко идёт?
К слову - там они всегда шли по проводам.
Если у вас аллергия к электричеству - наверное к врачу.

J jelenaC 11.01.2020

Ууууу, явно у вас с головой проблемы :)
По вам видно, что вы явно НЕ из Зиепниеккална
Чему мы должны радоваться, а?
Что людям теперь надо вставать на пол часа раньше и выезжать на этом сраном троллейбусе который делает не нужный круг по всему району? Убрали удобный автобус, поставили дурацкий долгий и шумный троллейбус, не спросив народ и наплевав на его мнение, а мы должны быть счастливы ?
Петровна вы часом ли не родственник этого "умного" Фалькова?

N NeviensKa 25.01.2020

Nu re..būs lielāka motivācija vairāk staigāt kā audzēt dibenu sēžot sabiedriskajā.

P Petrovna 25.01.2020

Но не так плохо как у вас видимо!
А кто это Фальков?
И о чём жалоба-то?
О том, что новый троллейбус громко работает? Громче автобуса?
И может хватит писать на водителей?
Пишите уж то, что на самом деле - убрали, неудобно!
Зачем какие-то сказки придумывать и водителей наказывать?
Они-то тут при чём? Вы даже этого в моём комментарии не заметили, тоже троллейбус виноват?
Ощущение - в районе эпидемия! АЛЛЕРГИЯ!

N NeviensKa 25.01.2020

Nu re..būs lielāka motivācija vairāk staigāt kā audzēt dibenu sēžot sabiedriskajā transportā