Rīgas Satiksme - Slikts serviss

Rīgas satiksmes mikroautobuss, maršruta nr. 6844 Ķekava - Rīga No Ķekavas gala pieturas jau otro reizi nedēļas laikā atiet ātrāk nekā paredzēts, kā rezultātā tiek kavēts darbs. Šos nepunktuālos šoferus pamanu aizbraucot skatos viedtālruņa pulkstenī, kurš rāda automātiski laiku precīzi!
Pirmā reize 07.09.2019. Laikā 11: 00, tā vietā aizbrauca 10: 54 (par 6 min ātrāk)
un 10.09.2019. Laikā 11: 00, tā vietā aizbrauca 10: 56. (par 4 min ātrāk)
vai šī patvaļa ir jau norma, vai tomēr Rīgas satiksmes vadība izdarīs nepieciešamos secinājumus un sodīs šoferus par grafika neievērošanu?

10.09.2019

A Agriss321 10.09.2019

Cienītais, tā nav Rīgas satiksme. Mikroautobuss pieder Rīgas Taksometru parkam. Tāpēc skatieties kurai kompānijai rakstiet sūdzību.

O Otis 10.09.2019

Es ar tikko sāku bolīt acis, un domāt kāds tur sakars ar Rīgas Satiksmi (hihihi).