Rīgas Satiksme - Slikts serviss

Rīgas satiksmes mikroautobuss, maršruta nr. 6844 Ķekava - Rīga No Ķekavas gala pieturas jau otro reizi nedēļas laikā atiet ātrāk nekā paredzēts, kā rezultātā tiek kavēts darbs. Šos nepunktuālos šoferus pamanu aizbraucot skatos viedtālruņa pulkstenī, kurš rāda automātiski laiku precīzi!
Pirmā reize 07.09.2019. Laikā 11: 00, tā vietā aizbrauca 10: 54 (par 6 min ātrāk)
un 10.09.2019. Laikā 11: 00, tā vietā aizbrauca 10: 56. (par 4 min ātrāk)
vai šī patvaļa ir jau norma, vai tomēr Rīgas satiksmes vadība izdarīs nepieciešamos secinājumus un sodīs šoferus par grafika neievērošanu?

10.09.2019

Tu Turkey901 10.09.2019

Nāc uz pieturu 10 min pirms paredzētā laika un nekavēsi darbu!
Vai šī pasažieru bezatbildība ir jau norma, vai tomēt Rīgas satiksmes vadība izdarīs nepieciešamos secinājumus un sodīs pasažierus par st*lbumu?!

Rx RXX 10.09.2019

Interesanti, priekš kam tad domāti kursēšanas grafiki?

Saivii 10.09.2019

Laiki ir tikai paredzeeti aptuveni, reti kursh autobuss vispaar ierodaas noteiktajaa laikaa, nav tak vilciens. Ir pieturaa jaaierodaas pieklaajiigi agri un nebuus vilshanaas.

Ot Otis 10.09.2019

Var jau arī braukt ar taksi no Ķekavas uz Rīgu (hihihi). Kaut nakts vidū.

Grafiku izlasi: tur rakstīts "+ - 6 min"!

Ag Agriss321 10.09.2019

Cienītais, tā nav Rīgas satiksme. Mikroautobuss pieder Rīgas Taksometru parkam. Tāpēc skatieties kurai kompānijai rakstiet sūdzību.

Ot Otis 10.09.2019

Es ar tikko sāku bolīt acis, un domāt kāds tur sakars ar Rīgas Satiksmi (hihihi).