LV RU

Rīgas satiksme - Slikts serviss

Vēlējos arī jums paziņot kādi šoferi ir Rīgas Satiksmes Autobusos.
Šodien braucu 4 autobusā. Kods vai bunkurs 68515. Es ceru, kā pēc šī koda rīgas satiksme zinās, kas bija pie stūres šim autobusam.
Stāsts ir īss. Autobuss piebrauca pieturā un kā jau visi paklausīgi šoferi aiztaisa durvis, kad redz, ka kāda, gados vecāka kundzīte, skrien uz transportu. Es, protams, saprotu, ka ir grafiks, bet takā transports nekavēja, bet gan bija mazliet ātrāk, nevēlējos, lai šofera nolaidības dēļ cilvēki kavē varbūt kādu svarīgu tikšanos. Kas to lai zin ko. Katram ir savas darīšanas. Tad nu es piespiedu pogu, lai atveras durvis. Līdz ko sieviete iekāpa, viņa, protams, pateicās šoferim. Bet ko man šoferis atcirta bija šokējoši. Viņš paskatījās uz mani. Prasīja, kas nospieda pogu. Un es godīgi atbildēju, ka es. Šis man atcirta, ka viņam redz palīgus nevajagot un kā pats var tikt galā. Ne jau es esmu šoferis.
Bet redz kā. Novēršot vienu sūdzību, es veidoju jaunu. Tāpēc rīgas satiksme. Pasekojies līdzi darbinieku mutēm.

19.06.2019

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Komentāri (6)

A AegrescitMedendo 19.06.2019

Cēls žests no Jums! Turpmāk, ja lietošu RS, arī palīdzēšu pasažieriem.

N NeviensKa 22.06.2019

Runājot par sekošanu mutēm - neredzu Tavā rakstā neko tādu par ko šoferis būtu pelnījis šādu kritiku. Nākošais - varbūt tik pat labi viņš kavēja - viņam pulkstenis pēc kā vadīties varēja rādīt citu laiku nekā Tavā spaidīklī rādīja.
Un beidzamais - vadītājs nav nekāds suns vai dresēts cirka dzīvnieks lai varētu teikt "paklausīgi šoferi aiztaisa durvis".
Rezumē - cilvēki salonā ir palikuši ļoti jo ļoti bezkaunīgi un attiecīgi arī vadītāji tādi kļūst. Mazliet jāaizdomājas, kur sākums meklējams, pirms kāda mutei sekot.

K Kristîne Broka 05.09.2019

Takā autobuss nevis kavēja , bet gan bija ātrāk, kas bija novērojams gan manā " spīdeklī" gan autobusa ekranā, tad es domāju, kā gados vecākam cilvēkam durvis varēja atvērt. Takā domājiu, kā manam telefonam nav nekādas vainas. Un
otrām kārtām, runa nav gan par durvju aizvēršanu, bet par atvēršanu.
Laikam par bezkaunību piemēru ņem no sevīm, jo neko bezkaunīgu , atverot durvis gados vecākai dāmai, es neredzu.

K Kristîne Broka 05.09.2019

Tāpēc izlasi nākamreiz kārtīgi par ko ir runa pirms gudri runā. ;)

O Otis 05.09.2019

Beidz dramatizēt! Izklausās pārāk .. atvainojos - tu tikai šoferis.. ved mani. Tādas kā tu piesiesies par it visu, ja garastāvoklis to prasīs vai vīrs nedos.
Zinam šādas te. Tēlos tik svētās Marijas, pasaules glābējas, bet tikai un vienīgi savtīgiem mērķiem - savai uzmanībai.

K Kristîne Broka 17.09.2019

Zini. Ja tu būtu tā vecā kundze tad tu priecātos par to ka druvis tev atver nevis par to ka aizbrauc par ātru tāpēc es neesmu tā kas piesienas, bet gan palīdzēja cilvēkam. Tāpēc piedod atvaino, netēloju nekādu svēto Mariju. Un ja man liktos ka ved tikai mani, tad durvis es nevienam nevērtu. Nepiekrīti? Tev lietas neliekas kopā mazliet. Svētā Marija palīdzēja nevis iedomājās ka ir viena pati autobusā. :)

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes