Rīgas Satiksme - Slikts serviss

Vēlējos arī jums paziņot kādi šoferi ir Rīgas Satiksmes Autobusos.
Šodien braucu 4 autobusā. Kods vai bunkurs 68515. Es ceru, kā pēc šī koda rīgas satiksme zinās, kas bija pie stūres šim autobusam.
Stāsts ir īss. Autobuss piebrauca pieturā un kā jau visi paklausīgi šoferi aiztaisa durvis, kad redz, ka kāda, gados vecāka kundzīte, skrien uz transportu. Es, protams, saprotu, ka ir grafiks, bet takā transports nekavēja, bet gan bija mazliet ātrāk, nevēlējos, lai šofera nolaidības dēļ cilvēki kavē varbūt kādu svarīgu tikšanos. Kas to lai zin ko. Katram ir savas darīšanas. Tad nu es piespiedu pogu, lai atveras durvis. Līdz ko sieviete iekāpa, viņa, protams, pateicās šoferim. Bet ko man šoferis atcirta bija šokējoši. Viņš paskatījās uz mani. Prasīja, kas nospieda pogu. Un es godīgi atbildēju, ka es. Šis man atcirta, ka viņam redz palīgus nevajagot un kā pats var tikt galā. Ne jau es esmu šoferis.
Bet redz kā. Novēršot vienu sūdzību, es veidoju jaunu. Tāpēc rīgas satiksme. Pasekojies līdzi darbinieku mutēm.

19.06.2019

Ae AegrescitMedendo 19.06.2019

Cēls žests no Jums! Turpmāk, ja lietošu RS, arī palīdzēšu pasažieriem.

Ne NeviensKa 22.06.2019

Runājot par sekošanu mutēm - neredzu Tavā rakstā neko tādu par ko šoferis būtu pelnījis šādu kritiku. Nākošais - varbūt tik pat labi viņš kavēja - viņam pulkstenis pēc kā vadīties varēja rādīt citu laiku nekā Tavā spaidīklī rādīja.
Un beidzamais - vadītājs nav nekāds suns vai dresēts cirka dzīvnieks lai varētu teikt "paklausīgi šoferi aiztaisa durvis".
Rezumē - cilvēki salonā ir palikuši ļoti jo ļoti bezkaunīgi un attiecīgi arī vadītāji tādi kļūst. Mazliet jāaizdomājas, kur sākums meklējams, pirms kāda mutei sekot.