Rīgas Satiksme - Slikts serviss

Labdien, ļoti sen radās tāds jautājums, brauciens sabiedriskā transportā ir tik dārgs, bet kad ir karsti nevar ieslēgt kondicionieri, jo arī veciem autobusiem viņš ir, bet vadītājs to neieslēdz ekonomijas dēļ. Arī jaunajos autobusos daži cenšas neieslēgt kondicionieri, bet mūsu valstī karstums nav tik bieži, lai ekonomēt uz to un ko darīt ja brauciens ir stundu vai vairāk.

13.06.2019

Ventilators 13.06.2019

Tā kā ir sūdzības par kondiškas neslēgšanu ir tādi kas tieši par to sūdzas, kad karstā laikā pūš virsū. Ej un izpatīc visiem. :) Ne jau pirmo gadu šis jautājums ir atvērts. Un te nav jautājums par bišķiņ, vai mazliet, utt... cik cilvēku transportā tik viedokļi un katram ir savas vajadzības. Nebūs apmierināts neviens.

Iesaku, kopīgi nobalsot ar citiem pasažieriem un vienam iet pie šofera un teikt, ka vienbalsīgi vai vairākums nobalsoja "Ieslēgt kondišku"

J Jānis 13.06.2019

Nav nekādas jēgas no tās kondiškas autobusā, ja katrs otrais pasažieris ver vaļā logus.

N NeviensKa 15.06.2019

Jēga no tā kondicioniera, ja vislaik salonā kādam jāvirina vaļā-ciet-vaļā-ciet tie logi. Mēdz gadīties, ka tā kondiška nevelk līdzi tādam karstumam.