Rīgas Satiksme - Slikts serviss

Kad vienreiz beigsies rīgas satiksmes vadības atklāta ņirgāšanās pa cilvēkiem, kas ikdienā izmanto šī uzņēmuma pakalpojumus? ! Kad? !
Ņemot vērā to, ka es dzīvoju latgales priekšpilsētā, rīgā, ikdienā sanāk braukāt ar 7,3,9 tramvaju 15 trolejbusu un 18 autobusu. Man ir 2 gadīgs bērns, kas reizēm jāizved pie ārsta, bet ņemot vērā faktu, ka trolejbusi brauc ar 10,15 minūšu intervālu, tad ir ārkārtīgi pagrūti ar bērna ratiņiem tajos iekļūt nemaz nerunājot pa tramvajiem. Vai tiešām uzņēmums kurā tiek gadā grūsti iekšā 100tiem miljonu euro nespēj nodrošināt kvalitatīvu transporta pieejamību...? !
Nevis cilvēkiem jāgaida pa 5,10,15 dažreiz pat 20 minūtes transportu? !

D Dakteriitis 03.09.2018

5 minūtes jāgaida transports. Tiešām šausmas. Vajadzēja taču ik pēc 1 min. Un vēlams tā visu diennakti.
Labrīt, cilvēk!

Dainis 03.09.2018

Es nezinu nevienu citu sabiedrisko transportu kurš ''staigā'' biežāk par 15 trolejbusu, iegādājieties auto ja jau jums tik daudz to bērnu.

A AnvoyT 03.09.2018

Kā alternatīva sabiedriskajam transportam, kas kursē pēc noteikta grafika, ir arī taksometru servisi, ar plašu cenu amplitūdu un vienmēr tieši tad, kad Jums vajag. Acīmredzot, vieglāk ir bļaustīties internetā, ka viss ir slikti, nevis pacelt telefona klausuli un izsaukt taksometru.
Ja bērns ir tik slims, ka divos gados vēl tiek vests ratos, tad tiešām būtu jāpadomā par privātu auto.

C critical thinker 03.09.2018

kā lūdzu? jūsu Nils jums neatsūtīja taksi uz piekto stāvu?

N NeviensKa 01.03.2019

Un uz 12. dzīvokli

R Roberts Bindemanis 05.09.2018

Ko tad man teik man līdz skolai ir jabrauc ar 2 transportiem un ceļa pavadu 2 ar puss stundas un mana ğimene nevar atļauties mašinu bet es par to nesudzos