Rīgas Satiksme - slikts serviss

Sveicināti,gribētu pasūdzēties par maksas stavietau zona R bijām Rīgā 25.03.2018 mašīnu novietojām Pils laukumā 2,par cik neesam Rīgas iedzīvotāji gājām pie automāta veikt āpmaksu tai brīdi piebrauca vīrietis ar sievieti un arī nostājās šai pašā stāvietā un nāca klāt teigdams vai tad ir šodien jāmaksā ir taču svētdiena un stāvvieta ir bezmaksas es viņam saku nezinu par cik neesmu no Rigas nemāku pateikt gājam skatīt citus auto kas bija novietoti šai stāvietā un šiem nebij nekā aiz loga tā un arī nolēmām nemaksāt,vel piezvanīju pazinai kas dzivo Rigā lai pajautāt vai tiešam nav jāmaksā un ši noteica ka jā svetdiena stāvieta ir par bŗivu nu tad ok tā nu mēs nemāksājām par cik citi auto bez apmaksas čekiem stāv un svētdienas nav jāmaksā nu tad ok iesim pastaiģa pa Rigu atnākot pēc pastaigas skatamies pie loga sarkana kivīts ar sodu 53 eiro un ne mēs vieni tādi laimīgie kas bja norāvuši sodu mēginājām zvaņit uz numuru kas norādits uz automāta nevaram sazvanit megināju vairākas reizes bet nekā nu ok ko darīt nestāves jau dienu tur bŗaucam majās,ierodoties mājas sāku skatiies interneta kas un kā kāpc sods izrādas ka stavietas dalos vairākas zonās un ZONA R ir bezmaksas tikai svētku dienās kas kalendāra ir ar sarkano datumu un vel pie tam paša dārgākā zona uz automāta par so nav ne kādas informācijas ka tika svetku dienās ir bezmaksas,izrādās ka norādītais tālrunis 8585 ir maksas bet man LMT pieslegums nevarēju sazvanīt,ok bet kāpec vinš ir maksas ? ne visiem ir tacu pieslēgumi kā lai viņus sazvana ? Vai tad ir gŗuti uzstādīt kadu stendu vai uz tā paša automāta uzļimet uzlīmi ar pilnu informācju kad maksas kad nē,kāds sods ka tālrunis ir maksas,sanak tā ka pirms tu vēlies apciemot Rīgu ir jasēž un jāstudē kādas ZONAS utt.uzskatu ka tas ir cilvēku muļkošana veids kā iekasēt naudu no cilekēm un sods 53 eiro logiski padomājot ja es ziņatu ka ta ir maksas stāvvieta man taču ir vieglāk un izdeivīgāk samaksāt par stavietu divreiz mazkā nekā sodu,galvenais ka vel tiku paša dārgākajā ZONĀ ko uzzinaju tikai interneta bet nevis uz vietas pie AUTOMĀTA KUR JĀVEIC MAKSA vnk gribū padalties ar citiem cilvēkiem lai vini netiek šāda situācijā kā mēs,Ta ka jā vēlies apciemot Rīgu obligāti pastudē internetā un es domaju ka ne katrs RĪDZINIEKS TO ARI ZINA.par šām ZONĀM.Cerams ka kādam noderēs šī informācija.Paldies

A Artūrs Olekšs 05.04.2018

Man šķiet, ka Rīgas Satiksmes mājas lapā viss ir diez gan labi aprakstīts un parādīts. Vajadzēja uzreiz tur skatities, nevis zvanīt paziņām..

I Ivo_piekabe 09.04.2018

Hā-Hā! Man šķiet šis "slikts serviss" jāattiecina uz paziņu, nevis Rīgas satiksmi!