Rīgas Satiksme - slikts serviss

Šoferi ir rupji pret pasažieriem. Saprotu, ka labot to nevar un Rīgas Satiksmei tas jautājums nerūp. Man ir tikai viena lieta, ko uzskatu par problēmu - ka manā gadījumā nav iespējas izvēlēties citu transportu.
Tāpēc nereti jāatrodas tajā nemotivēto un nepieklājīgo Rīgas Satiksme darbinieku vidē. Šoferu zemais kultūras līmenis apbēdina. Par tādām lietām kā atsaucība u.tml. vispār nav pamata runāt. Tur visiem viss ir pie vienas vietas, ja pasažierim ir kāds jautājums. VEIKSME IR TAD, JA PĒC UZDOTĀ JAUTĀJUMA ŠOFERIS TEVI NATURĀLI NEPASŪTA.

Cik varu, eju ar kājām, jo kaut kā liekas, ka kāpt Rīgas Satiksme transportā ir kaut kas, kas ir zem cilvēka goda un cieņas. Tieši Rīgas Satiksme neesošo vērtību dēļ.

J

veesaa007 06.07.2017

Tev tikai dzeju rakstīt- nu dikti jau sakāpināts stāsts būtībā ne par ko. Var, lūdzu, konkrētāk? Bet, principā, šoferim NAV jāsniedz atbildes uz jautājumiem. Tam domāta RS mājaslapa un info telefons. Ļausim katram darīt savu darbu.

J jeepis 07.07.2017

nevar konkrētāk, jo tad būtu jālieto necenzēti vārdi. Tādi, kādus nācās dzirdēt autobusā. Tādi, par kuriem informēju RS. Tādi, kuros RS neatrada neko sliktu, jo pēc šofera teiktā, tie nebija izskanējuši. Saņēmu atbildi, ka viss ok viņiem. Ja šoferis nesniedz informāciju, tad viņam ir jāspēj to civilizēti pateikt. Manuprāt, viņi to patiešām neprot. Pirms-skolas vecuma bērni spēj komunicēt sakarīgāk. Šoferi apvainojas, ja kaut ko pajautā. Netiek galā ar šādu stresu. Jautājums, kā viņi var braukt:) Kā jau minēju - mani pārāk dziļi tas nesāpina. Es zinu, ko es par to domāju un izteicu par savu viedokli šeit. Tas arī viss.

M Macc 07.07.2017

Tu laikam esi viens no tiem uzbāzigajiem kam patīk iet runāties kamēr cilvēki strādā.
Nekad mūžā neesmu pat gājis neko jautāt šoferim - priekš kam man tas? Ja kautko vajag zvani uz zvanu centru un tur sūdzies.

TasEsLV 06.07.2017

Šoferis nav info kantoris. neviens tev neko neteiks, ja pats neuzbāzīsies. Bet nu piekrītu - no Rīgassatiksmes ir jāizvairas, šis vairs nav normāli. tikko paplašināja stāvvietas elijas / matīsa/ bruņinieku ielu tuvumā - un tagad maksā par neko.

J jeepis 10.07.2017

Tu kļūdies.