Rīgas Satiksme - Slikts serviss

Tā vien šķiet, ka Rīgas satiksmes kontrolieriem primārais uzdevums ir cilvēku pazemot, nogānīt un pilnībā izslēgt no savas darbadienas cilvēcīgumu, iejūtību.
8.07. kāpjot pilnā tramvajā ātri pieliku e-talonu pie aparāta, kad atbrīvojās vieta, apsēdos. Iekāpa kontrole, pasniedzu talonu, bet kā izrādās nav nopīkstināts. Kontroliere sāka skaļā tonī pārmest, kāda es bezgode utt. , lika uz vietas maksāt 20 € , tā kā man tādas naudas nebija makā tad teicu, ka nevaru samaksāt. Turpinājās nepatīkama, skaļa pazemošana. Teicu, lai izkāpjam no transporta, jo jūtos ļoti neērti. Saruna turpinājās pieturā - sajūtas kā lielai valsts noziedzniecei. Mēğināju teikt, kā šāda situācija radusies, ka vienmēr esmu apzināti pirkusi un maksājusi parbraucieniem bet uzklausīta tiku tieši necik. Uzrakstīja soda kvīti 30€ apmērā -par ko arī netiku informēta.
Saprotu, ka strīdēties bezjēdzīgi, bet tas pazemojums ko rada citiem cilvēkiem nav neviena darba vērti. Diena sabojāta. Paldies Skaidrītei Lazdiņa nr.22894

B

C critical thinker 08.06.2017

pašam jāseko. tā jau visi var teikt, ka viņi jau nu nekad tā nedara, tikai šoreiz gadījās

B Bilze 08.06.2017

Tieši šādu "iestrādātu" tekstu dzirdēju atkārtojumā vismaz 5x no "laipnās " kundzītes. Apnicīgi un pretīgi.
Elementāra cieņa, pieklājība un sapratne- tā ir cilvēcīguma pamatā.
Nenoliedzu, ka vainīga, ka nepiefiksēju aparāts kādā krāsā pīkstēja un vai vispār pīkstēja, bet vai tāpēc otru var noniecināt, pazemot?

Kolta 08.06.2017

Ja neviens nepīkstinas taloninu un kontroliere palaidīs visus bez soda, tad Ušakovam nepienāksies prēmija. Un to jau ta atstāt nedrīkst. (Sarkasms)

B Bilze 08.06.2017

Tāda arī bija sajūta - pārlieta ar pēcvēlēšanu samazgām!

V votevote 09.06.2017

Jus tik rakstat uz Rigas satiksmes kontrolieriem sudzibas, bet pasi , krapnieki, negribat maksat pa bileti.Ka var neredzet, ka tev nepiksteja? Dzivoju Riga, man nebija tadas problemas, Jo maksaju pa bileti! Bija dazreiz Ta, ka iekapj troleibusa un nepaseju iepikstet, Jo blokeja jau.Kad tie iennak ieksa, es paskaidroju, ka noblokeja un nepaspeju.Nekad man neizdzina no transporta, nekad neko rupju neteica! Pasi grib vairak apzagt, krapties, bet citiem maksa pa jums.Samaksas 20€ un nakosreiz skries uzreiz pikstinat un lures AR atvertam acim zala tur krasa vai sarkana!

smejiesvesels 09.06.2017

Kāpēc es neesmu ne reizi redzējis nevienu briesmu stāstu par šaušalīgajiem kontrolieriem realitātē? Parasti viņi diezgan klusi, iziet cauri un izkāpj kopā ar "Zaķi".
Diskusija izvēršas tikai tad, ja "Zaķis" sāk agresīvu sevis attaisnošanas kampaņu, Ušakova lamāšanas kampaņu, piesaucot valdību un pļurinot kaut ko par savām tiesībām.
Cilvēk, Tu brauci bez biļetes, un vēl iedrošinies Sūdzībās šo publicēt, ievietojot kontroliera datus. Tu neesi normāls!
Un nav svarīgi 1x, vai 10X, bet Tu brauci bez biļetes, Tev jāmaksā sods molča! Nav skaidras naudas, parādi doc., saņem kvīti, apmaksā mēneša laikā.

B Bilze 09.06.2017

Tu laikam esi dakteris, ja jau diagnozes uzdrošinies uzstādīt! Lai Jums laba veselība!

smejiesvesels 09.06.2017

Ha, varbūt ieraugot kontrolieri Jūs mēģinājāt pielikt talonu, bet nepaspējāt, tas skan ticamāk!

B Bilze 09.06.2017

Lai Tev forša diena!

alergologs 09.06.2017

Laikam steidzās ieņemt beņķi pirms nabaga trīcošajiem tirgus babuļiem :)) Ka tik savu pēcpusi piemest, štrunts par tantukiem un e-talonu :)

alergologs 09.06.2017

Nez kādēļ tiem, kas regulāri nopīkstina savus e-talonus, šādas problēmas nekad nav?! Hmm...

iDmore 09.06.2017

Tā vien liekas, ka brēka lielāka nekā saturs..

donna b 09.06.2017

Jus vispar varat iedomaties, cik reizes dienaa sie kontrolieri dzird sos stastus, ka nedzirdeja pikstienus, nepaspeju iznemt etalonu, esmu dzirdes/redzes invalids, Usakovs ir vainigs, runajiet ar mani maigi un klusi. Hello! Braucu regulari ar publisko transportu, nekad neesmu dzirdejusi skandalejosus kontrolierus, bet pasazierus kas bezkaunigi uzvedas, apzinati neregistre braucienos, megina izlekt no transporta vai klaji apsauka kontrolierus, diezgan biezi. Siem cilvekiem ir savs darbs un diemzel ir jamaksa sods, ja neesar uzmaniga. Viniem ar jums nav jaauklejas.