Rīgas Satiksme - Slikts serviss

5. Tramvajs virzienā no Iļģuciema uz Mīlgrāvi ļoti kavējās, lai ierastos pieturā, nacionālā bibliotēka”, gaidīju vismaz 15min un tramvajs ieradās ar tik lielu nokavēšanos. Tad ir jāmaina tramvaju laiki internetā, saitē (Rīgas satiksme) , lai cilvēkud nemaldinātu. Pati arī steidzos uz darbu, jau braucu ar vienu tramvaju agrāk, bet beigās sanāk, ka tas ir tas pats, kas es brauktu ar pašu pēdējo un nokavētu, ļoti nesmuka attieksme. Tramvaja nr - 30068, šīs dienas datums 22.05.2024. Manuprāt, lai cilvēkus nemaldinātu un neliktu viņiem ticēt viltus cerībām, ir jānomaina vismaz tramvaja saraksts, lai cilvēki spētu rēķināties ar transporta ierašanos un nonākšanu galamērķī.. Ceru, ka šis tiks risināts, paldies!

22.05.2024

Atbilde no Rīgas Satiksme Pārstāvja atbilde 22.05.2024

Labdien! Dažreiz ir situācijas, ko nevaram ietekmēt vai iepriekš paredzēt, piemēram, tehniski traucējumi, ceļu remontdarbi, ceļu satiksmes negadījumi, automašīnu sastrēgumi u.c. situācijas, kā rezultātā sabiedriskā transporta kursēšanas laiki var mainīties. Atbildes saņemšanai aicinām informāciju sūtīt uz [email protected], norādot reisa laiku.

U

T Tautins 22.05.2024

Droši ielādē aplikāciju "timey", kur Tu redzēsi reāllaika atrašanos vietu. Un, ja konkrētais transports nav laikā, var ieiet apskatīties, kur atrodas, ja tālu, tātad tuvākajā laikā nebūs. Ļoti noderīga.