Rīgas Satiksme - Slikts serviss

Trolejbuss 35. Ar numuru 29266, pulkstens 08: 27 piestāja dzirnavu ielā, tajā kāpa iekšā vairāki cilvēki, bet vadītāja sieviete ar brillēm un īsiem gaišiem matiem, atbre priekšējās durvis, un cilvēki veci, neredzēja to, tā vietā lai atbērtu aizmugurējās durvis tika darīts nekas.
Tad jau es teicu omītei un kādam vecam vecītim ka durvis ir citur atvērtas, a sieviete (vadītāja) sēž un smējās par šo visu! Bezkaunība!

29.02.2024

Atbilde no Rīgas Satiksme Pārstāvja atbilde 29.02.2024

Labdien!
Informējam, ka 35. maršruta trolejbusā iekāpšana tiek organizēta tikai pa priekšējām durvīm. Informācija par iekāpšanas kārtību ir norādīta gan uz transportlīdzekļa durvīm, gan kustību sarakstos pieturvietās.
Jūsu aprakstīto gadījumu izskatīsim un aicināsim sabiedriskā transporta vadītājus būt vērīgākiem.

Good Intentions 29.02.2024

Man liekas, ka šoferiem jau tā vairāk pienākumu nekā vajag īpaši ar priekšējo durvju kontrolēšanu. Interesanti, ko gan šoferis varēja darīt pat ja redzēja? Bļaut no vietas? Un tā katram kurš neredz?