Rīgas Satiksme - Slikts serviss

Nesaprotu kāpēc jāmaksā par biļeti ja transports vienmēr kavē, it īpaši tas notiek vakaros. Protams, labāk palīdzēt Ukrainai ar savu transportu nekā uzlabot savu servisu priekš saviem iedzīvotājiem. Ko, tagad trukst transports? Ja jūs esat pret mūsu tautu tad arī musu tauta bus pret jums. Daudzi maršruti smird un nav sakopti. Tagad vēl 90 minušu biļete pilnīgs mēsls, dēļ transporta kavešanas būs jāpērk jauna biļete? Pie tam vēl s*ulbie kontrolieri kuri uzbāž savus sodus nezinot likumus un ir neadekvāti. Ceru ka jūs bankrotēsiet tuvākajā laikā un jūsu vietā atnāks cits uzņēmums ar labaku servisu.

20.01.2023

J Jureta 20.01.2023

Smird totāli. Ar tramvaju braucu reti, bet 7.tramvajs ir miskaste un smird. Ja tika ierīkotas video novērošanas kameras par lielu naudu, tad kāpēc vadītājs neskatās, ka bomži vizinās bez biļetes, un nez kāpēc tiem, kam jāmaksā pilna cena par braucienu, ir jācieš no tām smakām. Kurā valstī vēl ir tik neuzraudzīts, nekopts sabiedriskais transports? Nekur. Un nevajag mēģināt pārlikt atbildību uz pasažieriem, rakstot, ka vajag ziņot par tādām situācijām, jo tas notiek pastāvīgi.

G Gonzo23 21.01.2023

Ņem mašīnu un brauc kā kungs, ja kaut kas nepatīk

B Bez_vārds 21.01.2023

Mūsdienās mašīna nu gan nav kungiem. Tagad katram plebejam ir lūznis 😁😁😁

1 1567i9ees 22.01.2023

Es salīdzinu mūsu transportu ar Indiju. Arī vilcieni mūsu, tieši kā Indijā. Esmu tur bijusi 3x un zinu.
Tikai cenas gan totāli atšķiras! Te viss iet uz leju...tikai 100 gudrās galvas ceļ savas algas debesīs. Vienkārši nepieēdināmi!

V Viesturs Pumpurs 22.01.2023

Jā, Rīgā sabiedriskais transports ir ne tikai ļoti sūdīgs, bet arī dārgākais Baltijas valstīs. Tallinieši brauc par velti, pilsētas viesiem gan līdzīgi kā Rīgā (1,5 EUR/bet stundas biļete). Viļņā elektroniskā biļete 0,65 EUR (30 min.) vai 0,90 EUR (60 min.). Ja pērk pie vadītāja, tad gan 1 EUR/viens brauciens. Nez ko mēs rīdzinieki, esam noziegušies, ja reiz maksājam dubultā par to, kas mūsu kaimiņiem ir vai nu par velti vai gandrīz 2 reizes lētāk. Domāju, ka vainīga "Rīgas Satiksmes" vadība, jo tāds bardaks kā tagad sen nav redzēts.