Rīgas satiksme - Slikts serviss

04.06.21. Pieturā "Stacijas laukums" gaidīju 4. Autobusu. Atgāju pavisam nedaudz tālāk no pieturas ēnā. Redzu, ka pieturā stāv 2 citi autobusi, viņi brauc prom un redzu, ka aiz viņiem brauc man vajadzīgais 4. Autobuss, pienāku, lai kāptu iekšā, bet autobuss vienkārši pabrauc garām pieturai. Sanāk autobuss bija pieturējis aiz tiem 2 autobusiem, man to pamanīt nebija iespējams, tā kā tieši tai vietai priekšā stāvēja ēka. Kāpēc autobuss nevarēja apstāties tam pienākošajā vietā pie pieturas zīmes? Vai vismaz pārliecināties vai visi ir pamanījuši un iekāpuši? It īpaši, ja šis autobuss nebrauc bieži. Tagad kavēju ārstu. Rīgas satiksme, paldies, ka domājiet par cilvēkiem!

04.06.2021

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

1

Komentāri (4)

J Jānis Priževoits 13.10.2020
Slikts serviss

Besī jau arā par transportu tik dārgi jāmaksā, bet transports nenāk pēc saraksta. Priekškam ir vajadzīgs saraksts, ka transports vienalga brauc agrāk nekā vajag. Varētu vismaz pieturā pastāvēt... Besī... vai nu kavē vai nu agrāk brauc...

S Sudzibas.lv Admin 18.07.2021

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

V Vika 09.08.2021
Slikts serviss

Vai puse autobusu ir atcelti un nekursēs?
Vairāk kā stundu nākas gaidīt 8 autobusu! Nekad nav laikā vai nu ir pa ātru vai nu nav vispār!

S Sudzibas.lv Admin 24.08.2021

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes