Rīgas satiksme - Slikts serviss

Vienkārši drausmīgi! Nav runa par apkalpošanas centriem, bet par Rīgas satiksmi kā tādu. Kādā sakarā studentam etalons jāatjauno 2x gadā? Jā, ir divi semestri gadā, bet vai tiešām nevar izstrādāt normālu sistēmu, kura automātiski atņem braukšanas iespēju tiem, kas vairs nav studenta statusā? Katru semestri no jauna čakarē parastos studentus. Katru reizi no jauna iesniedz pieprasījumu, tad gaidi apstiprinājumu 2-3 dienas un pēc tam 2 dienu laikā ej un atrodi to automātu, kurā varēs pagarināt to termiņu, tie arī nav uz katra stūra. (manā maršrutā tāda nav vispār) . Un ja nokavē šīs 2 dienas, tad atkal viss no jauna. Ja nedzīvo Rīgā, tad rēķini savu Rīgas apmeklējumu nedēļu uz priekšu. Kādas 5x pēdējo reizi centos pagarināt to termiņu. Tāda sistēma taču ir galīgi garām. Varēja taču iedot neierobežotu laiku vai vismaz nedēļu vai divas, lai pēc apstiprinājuma var pagarināt.
Un tagad, narvesen vairs nevarēs iegādāties etalonu. Būs jāmeklē tuvākie benzīntanki, kas ir daudz retāki par narvesen veikaliem.
Un vispār, kāpēc mikroautobusus pēkšņi vajadzēja studentiem atņemt. Vienīgais transports, kas nekavēja un nebrauca ar 20 km/h. Tā ir vislielākā laika atņemšana jauniem cilvēkiem, jo transportā jāpavada vairākas stundas dienā braucot uz skolu/darbu. Par kādu sabiedriskā transporta izmantošanu mēs varam runāt, ja Rīgas satiksme iet tikai uz leju. Cilvēki nekad nepārsēdīsies no mašīnām uz sabiedrisko, ja Rīgas satiksme šādi turpinās. Ja man būtu iespēja, jau sen būtu pārkāpusi no sabiedriskā uz mašīnu ar visiem sastrēgumiem. Esmu ļoti vīlusies...

31.03.2021

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

G

Komentāri (4)

A Arnis Štrauss 22.11.2019
Bezbiletnieki

3 autubusa masruta no centra lodz daugavgrivai, mezonigi daudz bezbiletnieki, sapigi skatities kad braucu praktiski katru dienu. Vai tiesam kontroles biezak nevar ielikt! Paldies kad uzklausijat!

S Sudzibas.lv Admin 13.04.2021

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

R RXX 31.03.2021

Ak, vai... nu nav tās darbības tik neizpildāmas, kā te pasniegts.
Pieņemsim, ka RS varētu automātiski visiem studentiem piešķirt beztermiņa atlaidi...Diez kā RS varētu zināt, cik kursi Jums jāpabeidz universitātē, vai ņemsiet akadēmiskos gadus? Uz kāda pamata RS iegūs informāciju par to, kurš un kad pametis studijas? Vai tad atlaides saņēmēja pienākums nav pierādīt, ka tam pienākas atlaide, un nevis otrādi? Loģika...

Turpinot par RS automātiem - izklausās, ka dzīvojat tālu no Rīgas, ja tas viss sagādā tādas problēmas. Tomēr automāti ir pieejami daudzkur centrā, un arī rajonos. Neticu, ka Jums nekad neviens automāts nav vismaz aptuveni pa ceļam. Ja tā tiešām ir, vnk plānojat savas dienas gaitas.

Un nezinu, no kura plaukta esat nokritusi, bet e-talonu jau kādu laiku var papildināt arī elektroniski. Linku nelikšu, cerībā, ka pati atradīsiet. :)

H Helsu 31.03.2021

Rs nekādi nevar būt pielaide universitāšu datu bāzēm, tadel ari katru semestrī pašam ir jāpagarina studenta statuss.

Apgalvojums, ka narvesenos nevarēs iegādāties e talonu nav pilnībā precīzs un vienmer ir iespeja nopirkt vairāk braucienus, lai šis nesagādātu šādas neērtības.

Rms un rs ir 2 dažādi uzņēmumi un ir pilnīgi saprotami ka pašvaldība nedote braucienus privātā uzņēmuma.

Studentu atlaide sabiedriskā transporta ir ka privilēģija studentiem, ja neapmierina šie pakalpojumu jums ir iespēja izmantot rms par standarta tarifu.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes