Rīgas Satiksme - Slikts serviss

Šorīt Līvciema ielā 19.autobuss, kuram vajadzēja pienākt 09:24 aizbrauca 3 min par ātru. Brīvdienās tā jau reti iet autobusi un nākamais bija tikai pēc 20 min, kā dēļ es nokavēju darbu. Ja autobuss pienāk dažas minūtes par ātru, varbūt vajag pagaidīt līdz reālajam izbraukšanas laikam nevis uzreiz braukt prom?!

27.03.2021

D

K kosrem 28.03.2021

Arī esmu sastapies ar šo stulbību.
Viklciens (intervāls apm stunda, starppilsētu autobus, intervāls apm 2 stundas) Pat sabiedrisko pat nerunāsim, regulāra lieta.
Vilciens atgāja 3 minūtes ātrāk, labi ka pagaidīja kamēr skrēju ar savām slimajām kājām. Bet kronis visam, Limbaži -Rīga, pietura Bīriņi. 20 minūtes ātrāk. Kaut gan gāju pa ceļa malu tā, lai šoferis mani redz, jo gāju ar spieķi. Palika kādi 50 metri, aizbrauca. Vairāk kā divas stundas sēdēju un gaidīju nākošo.