Rīgas Satiksme - Slikts serviss

Sveiki. Es 14.08.20 braucu 22 autobusā no lidostas uz centru autobusa borta numurs 79240. Vadītājs pie lielīties ielas spices neizraisa priekš invalīdiem uzbrauktuvi vienam pasažierim viņu iestumt autobusā jo viņš pats netika iekša tāpat ara bija pasažierim jāizstumj jo atkal neizlaida ara uzbrauktuvi kaut poga bija nospiest lai vadītājs zinātu ka invalīds kāps ara bet tā arī viņš neizlaida to pa kuru uztrauc invalīdi virsū.

14.08.2020

Papildināts Janis Ozolins 14.08.2020

Tas notika ap 19:20

D Džumbo 15.08.2020

Nomierinies un uzraksti vēlreiz visu no sākuma. Uzmanīgi. Mierīgi.

Džozefīne 15.08.2020

Un, Tu gribi, lai viņi saprot, Tavu uzrakstīto tekstu?

N NeviensKa 08.09.2020

Roķeles tā drebēja skricelējot šito ka h*r sapratīsi kas tur domāts. Elementārāk un cilvēciskāk jau nav savu pēcpusi piecelt, pienākt pie vadītāja un paprasīt kāpēc neizdarīja tā vai tā. Poga bija piespiesta, ok, tas tika piefiksēts, bet to ka iespējams vadītajam vadības panelī neuzrādījās pieprasījums pēc invalīda platformas (dačiks nedarbojas vai kāda cita tehniska kļūme) aizdomāties nevar. Vēl varu nosaukt piemēru - 15. trolejbusā regulāri brauc jauns cilvēks ratiņkrēslā un speciāli saka vadītājam lai nelaiž platformu - gana spēcīgas rokas pašam pats tiek iekšā un ārā no salona. Tad arī vadītājs būs pie visas pasaules vainīgs?