LV RU

Rīgas satiksme - Slikts serviss

2020. Gada 23. Martā 25. Trolejbuss, kuram Vaidelotes ielā vajadzēja pēc saraksta būt 7.15, neatbrauca (pieturvietā biju jau 7.09) . Nākošais atbrauca 7.21 un tas bija "mazais" un pilns.
Kur solītie garie sastāvi? Ļoti nepatīkami, ka Rīgas satiksme nenodrošina solīto un nākas braukt pārpildītā trolejbusā.

23.03.2020

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

I

Komentāri (13)

T Turkey901 23.03.2020

"Kur solītie garie sastāvi? Ļoti nepatīkami, ka Rīgas satiksme nenodrošina solīto un nākas braukt pārpildītā trolejbusā."

Principā, Rīgas satiksme Jums neko nav parādā un zili brīnumi par tādiem solījumiem, jo ielas tukšas, skolēni mājās, katrs otrais iedzīvotājs bezalgas atvaļinājumā, un neredzu pamatojumu gariem sastāviem, kad tā jau masu mēdijos izskan informācija, ka nav kam braukt un uzņēmums cieš zaudējumus!

S Spuris 23.03.2020

Tu esi RS līdzīpašnieks vai preses sekretārs,ka sniedz viņu vārdā atbildes ? Visticāmāk ka esi ar mājās dīvānā pitdējs kurš arā nav bijis ļoti ilgi.

T Turkey901 23.03.2020

Ko Tu vari smirdēt beztēmā?!
Kāds Tavam komentārām sakars ar šo sūdzību?
Ai*pis savu m*slu bedri, kvekšķētājs!

S Spuris 23.03.2020

Piever labāk savu maujamo.Cik var redzēt ārā neesi bijis gadiem ilgi ,jo te ikdienā muld par visiem un visu vārdā. Tāpēc stāvi klusu troli.

T Turkey901 23.03.2020

Tava pļūtīšana nevienam neinteresē, ja nav ko pateikt par sūdzību, tad aizp*s muti!

I Ilze_B 23.03.2020

Ja Rīgas satiksme ir nopublicējusi jauno sarakstu, tad tas ir jānodrošina, lai cilvēki tiek uz darbu un atpakaļ.
Kā Jums šķiet ar ko medicīnas darbinieki nokļūst darba vietās? Ar kājām? Domāt vajag, pirms rakstīt.

S Spuris 23.03.2020

Vēlies pārbaudīt? Uzraksti e-pastu vai numuru savu. Redzēsi kurš apļūtīsies dzīvajā. Atkārtošu tev vēlreiz troli - ne tu norādīsi citiem ko un kā darīt ne arī sniegsi atbildes uzņēmumu vārdā! Tev pat nepieleca no sākuma kas tika domāts! Līdz ar to vien pierādījums ka divpirkstu piere! Dzēruma taisītais, caurās gumijas gala rezultāts vien esi. Atkārtošu twev kārtējo reizi jautājumu - esi rs pārstāvis, ka sniedz atbildes par rs darbu? Neesi. Tad invalīd sēdi tālāk pie loga!

M Mego izmeklētājs 24.03.2020

Spuri !esi iemaldijies ne tur ēklase vai mykoob ir citur

T Turkey901 24.03.2020

Te p*ža izsaka viedokli apkārtējie, nav neviena noteikuma, ka komentēt drīkst tikai uzņēmuma pārstāvji, tāpēc aizpis jīb*i!

Džozefīne 23.03.2020

Taču ir pieejama informācija, ka daudzi maršruti tika slēgti, citi transporti braukā pēc brīvdienu grafika. Priecājies, ka vispār tas trolejbuss atbrauca. Pilns, tāpēc, ka tādas šaurās pierītes kā sūdzības autore, vazājas apkārt un vairo saslimušo skaitu. Brīnās, ka vīruss strauji izplatās, jo tā vietā, lai bez vajadzības neklīstu apkārt, lielais vairums staigā/braukā, kur pagadās.

I Ilze_B 23.03.2020

Kā jums nav kauna? Es uz darbu braucu, jo man nevar nodrošināt darbu no mājām. Un uz ārzemēm arī nebraucu.
Jūs spējat tikai negācijas sēt un ļaunumu.

M Mego izmeklētājs 23.03.2020

Brauciens ar velosipēdu uzlabos elpošanu ,busiet no visiem tādā attālumā kā vēlaties un laicīgi visur

N NeviensKa 25.03.2020

Ilzīt šeit nevajag apvainoties jo cilvēki saka Jums taisnību - dotajā brīdī no sabiedriskā transporta izmantošanas ir jāturas pa gabalu ja vien nav kas galīgi ekstrēms. Mazliet jāsaņem sevi rokās lai arī cik grūti un riebīgi tas nešķistu un jāstaigā ar kājām vai jābrauc ar velosipēdu. Ja ir mašīna - vispār ideāli. Ir grūti laiki tagad un neviens par to neko nesaka, bet tomēr 25. trolejbuss nekursē ar pusstundas intervālu tajās rīta stundās..ap 7..8..ka tāda brēka bija jāsataisa. Nebūsim jau nu tik lieli egoisti un padomāsim kā par sevi tā citiem. Kā saka kas sevi sargā to Dievs sargā

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes