Rīgas satiksme - Slikts serviss

Sveicināti.
Jūsu moto-vairāk patīkamu braucienu... Izpalika, jo arī pats brauciens izpalika. Esmu ļoti pacietīgs cilvēks, bet šoreiz nolēmu uzrakstīt, jo mani vienkārši nošokēja 5. Autobusa vadītājs, kurš 19. Marta rītā, maršrutā Mežciems-abrenes iela nepieturēja pieturā matīsa ielā (8.38) , kā rezultātā darbā ierados ar nokavēšanos. Vēlos uzzināt šādas rīcības iemeslus. Ļoti ceru, ka tas vairs neatkārtosies!
Sandra

Sa

Tu Turkey901 23.03.2020

Bija jābūt 8:37 un Jūs rēķinājāties ietriekties darbā pēdējā sekundē?!

Sp Spuris 23.03.2020

Tevi pis kā cilvēks ierodas darbā - pēdējā minūtē vai stundu iepriekš? Katrs plāno savu laiku un ne tu idiot visiem noteiksi.Ej arā pastaigājies morālais invalīd

Ne NeviensKa 25.03.2020

Bet ja godīgi - Tu biji atnācis kā minimums 5 minūtes ātrāk uz pieturu? Ja biji tad imposībls ka vadītājs Tevi nemanītu un figačītu garām pieturai.

Ne NeviensKa 25.03.2020

Atvainojos - atnākusi*

Tu Turkey901 25.03.2020

Spuris ar Dauņa sindromu izplūda diskusijās ar šoferi par savu degradēto pelēko vielu, kas aizkavēja šoferi, jo ko Tu invalīdam padarīsi, tikai uzklausīt..