Rīgas satiksme - Slikts serviss

11.03. Dārzciema ielas pietura. 204 mikriņš 08: 25.
Iekāpju, nopīkstinu. Šoferis Saka " C Kofe Nelza". Saku, ok tūlīt izmetīšu! (iepriekš nekad neviens pret kafiju nebija iebildis) . Miskaste ir soļa attālumā. Izkāpju izmest, durvis aizveras un mikriņš ir prom... Es aiz durvīm!
Darbu nokavēju!
Reāli dienu sabojāja šāda attieksme.

11.03.2020

To

Tu Turkey901 11.03.2020

Šoferis varēja nezināt, kur ir miskaste un cik drīz Jūs atnāksiet atpakaļ, ja vispār atnāksiet. Tātad, viņš bija jāpabrīdina, jāpalūdz 2 sek. uzgaidīt!

To Toms 11.03.2020

Miskastes vienmēr ir pie pieturas zīmes (kur arī šoferis bija apstājies). Un tā bija burtiski viena soļa attālumā. Šoferis pat pus sekundi nepagaidīja..

Jānis Kalniņš1 11.03.2020

Paldies, viedais Tītar! Tagad zināšu, kā rīkoties, jo vesalais saprāts nepastāv mūsdienu sabiedrībā.

Tu Turkey901 11.03.2020

Meties ceļos un atsūkā šoferim!

Jānis Kalniņš1 11.03.2020

Šis padoms ir balstīts, pamatojoties uz tavu personīgo pieredzi?

Tu Turkеу 11.03.2020

Es tā vienmēr daru, tad brauciens par brīvu

hartijs 11.03.2020

Vajadzēja vēl atklāti maizītes uz paplātes salikt!

veesaa007 11.03.2020

Malacis šoferis! Riebjas tādi pasažieri, kas ar savām kafijas krūzēm defilē sab. transportā. Straujāka bremzēšana un kafija pa gaisu.

To Toms 11.03.2020

Izlasi lūdz sūdzību.