Rīgas Satiksme - Slikts serviss.

Rīgas lidostā, autobusu stacijas e-talona iegādes vietā, minimālas e-talona vērtības iegādes variants ir 9 eiro par 5 braucieniem. Autobusu vai maršrutu autobusu vadītājs nedod atlikumu no lielas vērtības banknotēm. Jātērē laiks uz sīkākas vērtības banknotes vai monētas atrašanu, vai tuvākajā Narvesena veikalā e-talona iegādi (ārzemju pilsoņi vispār par to nezin). Līdz ar to atlidojusi persona var nepaspēt uz kādu citu svarīgu notikumu. Piemēram uz cita veida transportu un t.t.
Lūdzu pilnveidot ērtības, ja jau mēs uzskatām sevi, par attīstītu sabiedrību.

07.03.2020

D

A AiK 07.03.2020

9eur x5 braucieni ?1.80eur brauciens ?Kur tāda cena ir?

"ja jau mēs uzskatām sevi, par attīstītu sabiedrību." - tad varbūt derētu arī iemācīties izteikties sabiedrībai saprotamā valodā, nevis mēģināt gudri dir...t.
"autobusu stacijas e-talona iegādes vietā" - cerams, ka pats vismaz saprati, ko izpļūtīji.
"iegādes vietā, minimālas e-talona vērtības iegādes variants" - nemaz nepieminēšu tavas pārgudrās "lielas vērtības banknotes" un "sīkākas vērtības banknotes"
Attīsties!

BondsBonds 09.03.2020

Nekur Eiropas nedod atlikumu sabiedriskajā no lieliem nomināliem. No Ukrainas iebrauci?